Ako sa prejavuje uhniezďovanie?

vanessabk
20. okt 2018

Ahoj mamičky/ budúce mamičky , chcela by som sa spytat ako sa prejavuje uhniezdovanie? Či ste pri tom aj krvácali a ak áno tak koľko dni? Ďakujem velmi pekne.. 🙂)

susannaa
20. okt 2018

Ahoj ja ano jeden den som mala ale take hnedaste...myslela som si ze ide menstruacia ale do tyzdna nic a 3 dni po hnedastom ma naplo s manzelovej vonavky 🙂 drzim palce

a_da99
20. okt 2018

Ja som nemala vôbec žiadne príznaky 🤷🏻‍♀️

deti95060810
20. okt 2018

ani neviem že sa to nejak prejavuje...

janulka2811
20. okt 2018

Bez priznakov 😉

19radka96
20. okt 2018

Ja som nemala vôbec nič ;)

stecjana_1
20. okt 2018

Ahoj ja som mala bolesti ako pri menstruacii, často som chodila na toaletu. Potom som mala taky ruzovo hnedý výtok po pár dňoch sa to ustalilo. Mne to trvalo cca 5 -7dni .

baribe
20. okt 2018

Ja som mala hnedasty vytok jeden den, asi 10 dni pred MS. Trosku som citila aj vajecnik,najprv som si myslela ze som prechladla,lebo v ten den sme makali na stavbe (bol april). Ale nedalo mi to tak som si den pred planovanym prichodom urobila test a bol pozit. Držím palce 🙂

trashpanda
20. okt 2018

Za mňa vôbec nič. Nemusí to byť. 🙂

ester177
20. okt 2018

Ja som mala bolesti, ako pred MS. Ale nie krce, len take slabe. Trvalo to od ovulacie skoro tyzden, mozno aj 10 dni. Potom pred MS to na chvilu zmizlo, (3dni asi) a potom zas vratilo. A tak je to dodnes, som v 7.tt

ivec16
20. okt 2018

mna pichalo vo vajecniku dost silno, v noci som sa na to budila a mala som ruzovy vytok, zlakla som sa ze to zas cysty alebo nejaky problem, zapal... a dalsi priznak bol potom hlad a potom vynecgana ms

nikol2122017
30. okt 2018

Ahojte,
Chcela by som sa opýtať.
2 dni pred ovulaciou sme mali nechránený styk (26.10.2018) odvtedy ma bolieva ľavý vaječník. Najskôr som mala pocit že som asi prechladla lebo sa mi zdalo, že ma bolí mechúr. No potom som zistila že tá bolesť vyžarovala z vaječníka. Teraz ma to stále pobolieva. Viete mi poradiť? Či to bolo uhnuezďovanie (nemám taky pocit), alebo len znak ovulácie že ma to takto pobolieva? (v deň ovulácie 28.10.2018 ma to bolelo silno) Vopred ďakujem za názory.

ester177
30. okt 2018

@nikol2122017 moze to byt ovulacia. Ak by to bolo uhniezdovanie, tak aj 5 dní ta bude pobolievat podbrusko ako pres MS. Ja som to mala tak.

nikol2122017
30. okt 2018

@ester177 ďakujem za odpoveď ♥️len som sa zľakla pretože to dosť silno bolelo no teraz to tak silné nie je😊. No všetko ukáže čas. Ďakujem upokojila si ma kúsok.

ester177
30. okt 2018

@nikol2122017 vies, nieze by som ti chcela diktovat, co mas robit. Ale ja som napriklad odkladala druhe dieta velmi dlho, teraz ma syn 10rokov, a je smutny, ze nema surodenca. Snazili sme sa od septembra minuleho roka, potom v januari sa zadarilo, boli sme stastni neskutocne, v 7.tyzdni som potratila. V aprili biochemicke, v 6.tyzdni dosla MS. A teraz v septembri som opät otehotnela, som v 7.nebi, len mam obrovsky strach. Ale prisla som na jednu vec. ZE DIETA JE DAR, a vazim si to, ze ho mam a mozem byt tehotna. Neviem, v akej si situacii, ale co sa mozr lahko podarit teraz, sa neskor uz nemusi nikdy 😧. Preto skus nad tym porozmyslat.

nikol2122017
30. okt 2018

@ester177 Mrzí ma to čo sa ti prihodilo a budem tu držať palce aby ti ti teraz vyšlo a aby ste boli s drobcom zdravý. ♥️♥️
Ja som ani nepovedala že dieťa nechceme. Práve po ňom túžime. ♥️♥️ Len som si nebola istá či sa môže takto silno prejavovať ovulácia. Pretože áno mávala som bolesti pri ovulaciou ale len na pravom vaječníku a teraz sa to presunulo tak som nevedela čo a ako. A či to mohlo byt uhniezďovanie alebo nie. Len si nechcem dávať zbytočné nádeje tak sa na to neupínam nijako.😊😊

cirilka
15. dec 2019

Dobrý deň,dievčatá.Chcem sa spýtať či ide o uhniezdenie: S priateľom som mala styk 1 a 9 januára.Ms som mala 2-6januara.Mam 32dnovy cyklus.Pobolievaju ma kríže a podbrusko,zatiaľ je test negatívny.Napr,nemôžem dlho upratovat,a keď si ľahnem alebo sadnem tak cítim takú úľavu.Dakujem za odpovede

nikolanicol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korunka1
10. sep 2020

@nikolanicol tak toto moje 👀 neprezili 😎😎🙈🙈

veronikaszabova
10. sep 2020

@korunka1 to sa neda ani spocitat 😳😳😳😳

nikolanicol
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre