Ako skoro môžem zistiť, že som v tom?

j_ank_a
20. nov 2013

ahojte babenky.. som na MK nova, a chcela by som vediet, ako skoro po pocati sa da zistit, ze som tehotna.. na nete sa popise kadeco, ale niet nad rady vas, ktore ste si tym presli... budem rada za akukolvek reakciu a ak by ste mohli poradit nejake ,,domace recepty,, aby sa nam zadarilo, bola by som este radsej.. dakujem... 🙂

awalancha3
20. nov 2013

ak si pravidelne meriavas bazalnu teplotu, tak uz na taky 7-10 den po ovulacii zistis z grafu, ze sa niečo deje a tehu testy potvrdia....... Po ovulacii najskor tak na 8-10 den.......pomocou mamatestu. Aj ked uz bali aj také supertehule, ktoré pocítili uhniezdovacie pichnutie a vedeli od nejakeho 4-5 dna, že je to tam 😉 Ty si počkaj na Ms a ked nepride tak testuj. Ak mas dost penazi, tak si od takeho 5 dna od ovulacie rob kazdy den v rovnaku hodinu tehutest....... Alebo, ak mas znameho v labaku, tak kazdy den od takeho 4 dna zbehni ta odber krvi a ked ani na 10 den po ovu nebude ani "ň"... tak to nevyslo.....
Zhrniem to..... sposoby, ktorými zistíš tehotenstvo su: 1. tehutesty, 2. krvne testy, 3. intuicia, 4. jasnovidec ( 😵 )

j_ank_a
autor
22. nov 2013

@awalancha3 :D som sa pobavila, vdaka... asi behnem tomu jasnovidcovi, zda sa mi to ako fajn napad... 😀 nahodou nejakeho nepoznas? a najlepsie by bolo, ak by mi hned povedal, co budem mat, ci chlapa, alebo bambulku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre