Ako ste užívali Progestanelle?

klip0
3. máj 2021

Ahojte, mam jednu otazku, mali ste progestanelle niektora? Brali ste ho ustne? Lebo vsade citam ze sa ma vkladat na forach ale lekar kazal vyslovene ustne, tak som na pochybach teraz. Beriem ho z dovodu slabuckeho spinenia a pozitivnych testoch (na sone este nic nebolo vidiet, som 12dpo)

michaela329
3. máj 2021

@klip0 môže sa vkladat ak uzivat ustne. Ber ho tak, ako kazal lekar. Ja som ho bezne vkladala po umelom oplodneni, len raz som ho užila ustne, ked som isla na vklad embrya.

michaela329
3. máj 2021

@klip0 a na to spinenie je dobry aj ascorutin brat ešte. Držím palce.

barus26
3. máj 2021

@klip0 áno brala som ústne. Aj pred tehu aj v tehu

miska992
3. máj 2021

@klip0 ja si vkladam. 200 mg 3x denne. Skus si kupit na to spinenie aj Ascorutin.

petamich
3. máj 2021

ja som tiez vkladala ale niektori lekari ak ho nasadia z dovodu spinenia ho naordinuju per oralne, nie vaginalne, takze to moze byt i tento pripad 🙂

kkovacovak
3. máj 2021

@klip0 užívam ho ústne. V príbalovom letáku je aj písané že sa má užívať peroralne

petamich
3. máj 2021

@kkovacovak uziva sa tak ako ho naordinuje lekar - ak lekar naordinuje oralne, uziva sa ustne, ak vaginalne, tak sa vklada 🙂

kkovacovak
3. máj 2021

@petamich preto píšem že ho užívam ústne...tak mi povedala doktorka. A tak som to aj čítala v letáku. To ako to užívajú iní a prečo je ich vec. Ja píšem ako to mám ja

anthessa
4. máj 2021

ked som otehotnela mala som hematom a hrozzil potrat, brala som progestanelle a doktora som sa pytala ze ci ustne a on povedal ze na zaciatku tehu treba len ustne ze sa to lepsie vstrebava do krvi a ide tam kam treba a ze ked sa berie neskor v pokrocilejsom tehu tak sa vklada, lebo sa vtedy dava koli krcku a ked sa vlozi posobi priamo na krcok.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre