Áno lebo nie? Tehotná napriek negatívnym testom?

sisa1804
7. apr 2019

Ahojte žienky. Obraciame sa na vás lebo ja už neviem čo všetko mám ešte prečítať. Tak či tak sa nedozviem to, čo potrebujem.
No, užívala som antikoncepciu kvôli strašne bolestivej menstruacii. Vyradila som ju po 4 rokoch, pretože sme s s priatelom dospeli k Tomu, že je čas na bábo. Obaja máme stabilnú prácu, fantasticku rodinu. ... je to už viac ako rok čo sa snažíme a stále, stále nič. Menštruácia mi nikdy nemeškal. . Posledné 3-4 mesiace mi meškali aj viac ako týždeň. Jedla som všetko čo mi prišlo pod ruku. Kombinovala som napr.kapustnicu a zapijala som ju müllermilcom. A strašne mi to chutilo. Aj keď mi to nedávalo zmysel že čo to je za kombináciu. .. ub3hol už nejaký ten mesiac a priatelia si na mne všimli že mi narástlo brucho. Vraj vyzerám ako v 4 mesiaci tehu.testy žiaľ negatívne :( . Citim ze prsia sa mi akokeby nafukli a na dotyk su citlivé. Vyhadzala som sa po tvári a na rukách. Pobolieva ma podbrusko. Zubnu pastu nemozem riadne ani cítiť lebo ma hned naťahuje na vracanie.Teraz mi prišli o 2 dní skôr (piatok) a dnes v nedeľu mi skončili. A to som mala len slabulinke spinenenie. .. na prehliadku som objednana až na jún. ... máte niektorá s tým skúsenosti? Za každú radu alebo informáciu vám vopred ďakujem.

korunka1
7. apr 2019

@sisa1804 nevies sa objednať na skorsí termin?

13riska13
7. apr 2019

Objednaj sa na skorší termín. Lekár ti odpovie asi najlepšie.

sisa1804
autor
7. apr 2019

@korunka1 skôr sa nedá. Sestričke som povedala o čo sa jedná a ze hneď ako sa uvoľní nejaký termín tak mi zavolá.

zooeynka
7. apr 2019

@sisa1804 a co vravi tehotensky test?

sisa1804
autor
7. apr 2019

@zooeynka negatívny :(

korunka1
7. apr 2019

Nuž s takou dlhou dobou na vysetrenie u gynekologa som sa este nestretla. Skusila by som ešte raz zavolať a "zhorsiť" bolesti .

zooeynka
7. apr 2019

@sisa1804 asi by som sa dobijala k lekarovi skor ako v juni, vyvolavat tam a dozadovat sa skorsieho terminu alebo aj zvazit navstevu ineho lekara, prip.aj uplne doktora vymenit...oni ti dali taky neskory termin preto, ze ak si nahodou tehotna tak nech uz vidia pripadnu akciu srdiecka na sone...ale ak mas z toho zly pocit tak skus ineho lekara.

mnauu1
7. apr 2019

Moj pripad bol taky ze som mala nepravidelnu ms a dokonca aj odber krvi na hcg som mala negativny. Tak isto aj testy negativne. Pichli mi vyvolavacku a o 10 dni som mala na teste 2 ciarky. Ak si tehotna tak jedine co mozes robit je cakat. Tie 2 ciarky sa ti tam objavia, ked bude tvoje telo produkovat hcg. A inak tieto chute som zacala mat az od 6. tyzdna. Ale prsia ma boleli este aj ked som mala testy negativne. Takze kludne mozes byt v tom. 🙂

evkao
7. apr 2019

@sisa1804 to si dostala termin o dva mesiace? pekne tam niekedy rano nabehni, nech ta vysetri, ze mas bolesti....ved ak by (teoreticky) bola nejaka zena na zaciatku tehotenstva (a dieta by nechcela) a doktor ju vysetri az po 2 mesiacoch, tak uz pomaly by uz ani nestihla ist na potrat...
nehovoriac o tom, ze ak si mala negativny tehotensky test, moze ist aj o cystu ci iny, vazny zdravotny problem

adeladulova
7. apr 2019

@sisa1804 ja by som vecer isla na pohotovost. Aj tam majú sono... a povedia ti

kulumulu123
7. apr 2019

@sisa1804 zmen Dr... V pripade mimomaternic.tehot.ide o zivot!!!! Priznaky su a HCG niekedy ide veeeeeeeeeelmi pomaly. Nechcem ta vydesit ale toto je co sa pristupu daneho Dr tyka cele zle!!!!

ink
11. apr 2019

No čo? Nejaký posun?

martina2019
11. apr 2019

Ahojte baby. Chcem sa spytat na Vas nazor... Vcera vecer som si robila test a vysl mi druha ciarka hrubsia.... je mozne ze som chybne testovala alebo je test chybny?? Ms mi nemeska mam dostat o 3dni a babo neplanujeme mame nechraneny styk sice ale neplanujeme. Ale keby ti vyslo potesili by sme sa 🙂 Mam uz take dva tyzdne bolesti v podbrusku obcas ma pichne jeden potom druhy vajecnik a par krat vecer som mala bolesti ako na menzes ale rano nic.... Len ta ciarka ma matie preco je taka hruba. Dakujem za kazdy Vas nazor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre