Používame cookies. Viac informácií tu. OK
koralinka
15. dec 2011

v prvom rade by si mala ist hned k lekárovi, ale jedna známa otehotnela cez HAK - dokonca si aj dávali pozor a aj napriek tomu otehotnela a HAK brala ešte počas prvých 3 mes tehotenstva 😨

magic08
15. dec 2011

@miska045 na tvojom mieste ihned bezim do lekarne kupit tehutest a testnem... vysledok sa dozvies hned, a rano bez ohladu na vysledok idem k lekarovi... no podla mna si tehu

miska045
autor
15. dec 2011

ďakujem 😒

miska045
autor
15. dec 2011

neviem ja to už teraz pripisujem aj brušnej chrípke a zdá sa mi to neuveriteľné, prečo by som mala byť tehotná 😢 nejde mi to k sebe, ale zase mi vrtá v hlave táto zmena, už skoro mesiac mi je "na prd" a zdá sa mi, že sa mi mierne zvyšuje teplota. ja vážne neviem ☹

magic08
15. dec 2011

@miska045 nechapem, preco si uz davno neskusila test
Ved ten ti ukaze hned vysledok, ak si tehu, ides k lekarovi, nech ta pozrie ci je tehu o.k. a ak tehu nie si, aspon sa nemusis trapit tym, ci si alebo nie si tehu a riesis interneho lekara, nech ti urobi testy, co ti moze byt... mesiac sa takto trapit, to k comu je dobre?

lenockka
5. jan 2012

Ahojte. ja mám asi podobný problém. raz som zabudla užiť tabletku, ale vtedy bol manžel mesiac v zahraničí, tak som nemala ako otehotnieť :D. asi dve som vyvrátila lebo mi bolo zle, to bolo pred týždňom a mala som raz aj hnačku. inak ich beriem poctivo. lenže už asi 2 týždne mám pocit, že by som mohla byť tehotná. spravila som si 26. 12. test, ale bol negatívny. lenže sa mi zhoršila pleť a mám trochu zväčšené a tvrdé bruško. aj mamina mi vravela, že mám nejaké divné brucho a manžel už tiež má narážky, že som asi tehotná, kvôli tomu bruchu a že stále na neho vrčím. vraj som taká bola aj v prvom tehotenstve (pred 4 mesiacmi som potratila v 12. týždni). lenže vtedy ma boleli aj prsia a bola som (myslím) viac unavená. myslíte, že by som mohla byť tehotná aj cez antikoncepciu? lebo mne to nejde do hlavy nejako...

mimuska1994
15. feb 2013

Dobrý deň mamičky a nemamičky. Ja by som sa chcela opítať... beriem antikoncepciu KARHLA... tabletky užívam pravidelne len nie vždy v rovnakom čase.... v poslednom čase veľa spím, býva mi zima, mám zmeny nálad, zdá sa mi že sa mi nafúklo bruško... bojím sa ísť k doktorovy čo mi povie pretože študujem a nemôžem si dovoliť byť tehotná... :/ to by nebolo vhodné teraz... môžete mi niektorá poradiť ako sa mám zachovať... možno si to sama len vsugeruvam ale neviem... takéto stresy som dávno nemala :/
a ešte ráno v brušku mávam také ako keby divné zvuky také som mávala pred menštruáciou... a ešte menštruáciu mám pravidelne... neviete či som tehu alebo nie?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli