Antikoncepcia, antibiotiká a možné tehotenstvo

mitochondria
1. dec 2012

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s užívaním HAK a otehotnením? Ide o to, že ja HAK užívam, ale posledný týždeň-dva som mala kŕče v podbrušku, niekedy dosť silné. tento týždeň mi bolo z rána nejak blbo v práci- kŕče v podbrušku, točenie hlavy a tak. Poslednú menšt. som mala dosť slabú a len 3 dni, aj to len 2. deň bola ako-tak normálna,potom a predtým deň iba špinenie. a teraz som si uvedomila, že na prelome októbra a novembra som užívala ATB asi 3 dni,kvôli chorobe-samozrejme ochrana žiadna s priateľom :D a tak mi napadlo či je moné,aby som bola tehotná,alebo skôr či má niektorá z vás skúsenosť s týmto 🙂 Ďalšiu menšt. mám dostať tento pondelok,ale akosi sa už neviem dočkať či príde či nie... A ak nepríde načas, kedy je vhodné urobiť si test 🙂

sissika
1. dec 2012

@mitochondria test si mozes spravit aj dnes, ak si tehotna, uz to ukaze

mitochondria
autor
2. dec 2012

est epockam teda do zajtra ci pride,ci nie 🙂 lebo od piatka nemam ziadne krce ani nic

nicky07
2. dec 2012

@mitochondria No presne týmto scenárom som ja otehotnela presne takto pred rokom. Ani ma nenapadlo že ATB a HAK by mohli takto prevrátiť moj život naopak...Tretie bábo sme neplanovali. Ked mi vynechala menštruacia myslela som že to je z tej choroby co bola zo stresov v praci a v škole ... test som si robila len pre pokoj duše a bol pozitívny... veľmi som sa potom bala o bábo lebo bolo toho veľa skodlivého v čase ked som netušila by už ho mám v brušku. A aj tie ATB ale už má 3 mesiace a je zdravučký. Celé tehotenstvo šlo ako podľa knižky... A dnes by som ho nedala ani za celý svet a som najšťastnejšia že sa vtedy stalo tak ako sa stalo, lebo naozaj tretie bábo som neplánovala a teda by som môjho užasného Mateja dnes nemala... 🙂

mitochondria
autor
2. dec 2012

@nicky07 tak to ti teda gratulujem 🙂 nech sa drží aj naďalej... no ja som zvedavá, čo z toho nakoniec bude, keďže celý víkend mi je dobre,tak to pomaly vylučujem...

nicky07
2. dec 2012

@mitochondria No mne nebolo vôbec nič.Predtým so cítila že asi som tehotná ale teraz vôbec nič. Ani kríže ma neboleli ani brucho ani unava ani zle mi nebolo. Preto som si bola istá že sa teda jedná o nejakú hormonálnu poruchu alebo niečo a tehotenstvo som uplne vylučovala. ten test som si robila len tak naozaj pre pokoj duše lebo predsa tehotná byť nemožem. :D a prvé dni po dvoch čiarkach boli strasne - preplakala som ich nevedela som čo bude a ako bude, vobec som si nevedela predstaviť že ja budem mat tretie babo. A teraz si neviem predstaviť že by som ho nemala... 🙂

zuzi0911
2. dec 2012

Je to mozne

mitochondria
autor
2. dec 2012

ak by som teda zajtra kramy nedostala, kolko este pockat, kym si urobim test? ...a ktory test je dobry? nieze si kupim nejaky smejd a vyjde negativny alebo co :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre