Asi som tehotná

tonjadabik2
31. aug 2013

Ahojte žienky. asi som dnes zistila ze cakame babetko.. len podla priznakov.. meriam si bazalku a mavala som od 36,8 36,9.. dnes vybeho ze 37,6... byva mi zle.. co mi nikdy nebyvalo ved uz mam 3 deticky. takze asi cakame 4te.. asi.. tento tyzden si kupim test. bolieva ma aj brusko..hlavne vcera v noci aj cez den..bolieva ma hlava,je mi na odpadnutie,toci sa mi v hlave,a mozno aj citim ze tam dole nieco je.. neviem.. co vravite vy??? pridam sa k vam ci nie? Dakujem za odpovede. 🙂

anatalia77
31. aug 2013

@tonjadabik2 😀 prepáč,ale z predošlej diskusie mám dojem,že sa ti točí hlava z toho merania,a tam dole niečo je...nezabudla si tam teplomer 😀 ešte raz prepáč.... 😀 😀 😀

zdenin
31. aug 2013

Sprav test a uvidis

tonjadabik2
autor
31. aug 2013

@zdenin hej na tyzden si spravim..ked budem mat peniazky..

sante81
31. aug 2013

@tonjadabik2 akoze tvoje zalozené diskusie nemaju ani hlavu ani patu, resp mi to nepríde ako rozmyslanie matky 3 detí.

anatalia77
31. aug 2013

@sante81 najlepšie,že nemá 2-3 eurá na test,ale silou mocou chce daľšie dieťa ☹

igiana
31. aug 2013

@anatalia77 nie kazdy si moze dovolit pred vyplatou nakupovat "zbytocnosti" 😖 . Hlavne pred septembrom nie, ked treba detom plno veci do skoly, skolky...

Napisala mily prispevok, tesi sa na babatko, ale vhupla do chladnej sprchy konikovskej reality 😝 . Sedite na konikovi a cakate, koho by ste mohli ponizit alebo zhodit?
@sante81
@anatalia77

anatalia77
31. aug 2013

@igiana koníkovská realita je slabý čajíček oproti realite,čo je okolo nás.
Máš pravdu,test je zbytočnosť.Nech obciká nejakej potulnej mačke chvost,a ak tá ju doškriabe tak je tehotná a bude to dievčatko.

nativanativa
31. aug 2013

Milujem nové diskusie pod takýmito názvami,aspoň sa dobre pobavím nad všetkými komentmi

tonjadabik2
autor
31. aug 2013

@igiana dakujem ze si si ma zastala. 🙂

tonjadabik2
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatalia77
31. aug 2013

@tonjadabik2 😕 dostala si krámy,že si taká nervná??

engie35
31. aug 2013

@tonjadabik2 Ahoj, choď k lekárke na gyndu, zoberie Ti krv a hneď na druhý deň zistí, či si tehotná. Nemusíš kupovať žiadny test. 🙂

sante81
31. aug 2013

@igiana daj si do vyhladávača témy kt zalozila za posledné 2 mes, a potom sa vyjadri k mojmu príspevku. ked nemám 3e na test, tak si nebudem plánovat ani 4 dieta.

sante81
31. aug 2013

@tonjadabik2 koníkovské kravy? to je uroven vyjadrovania matky 3 detí? som zvedava aku duchaplnu tému zalozís na buduci tyžden.

nativanativa
31. aug 2013

Ako prepáč,ale príde mi to dosť divné a k zaplakaniu,že nemáš na test,chceš ďalšie dieťa ktoré potom z čoho chcete uživiť? Veď v dnešnej dobe je mať už dve deti luxus a nie viac... Bez urážky

igiana
31. aug 2013

@sante81 to je jej osobna vec co zalozila, pokial tym nikomu vedome neublizila. Nic od teba nepyta, je to jej vec, kolko chce deti. Ja neviem naco sa zapajate, potrebujete vyryvat?

emilia25
31. aug 2013

ach zboznujem odpovede ved 2 uz je vela a nie to este viac som zvedava ked budeme vsetky stare kto bude na nas robit ked takto vsetci zmyslate ach jaj.vzdy bola nejaka doba aj nasi rodicia zili v nejakej dobe a co vyhovarali sa na to nie?kedy si bolo normalne ze mali ludia viac deti.a keby v tej dobe ludia tato zmyslali asi by sme tu ani my neboli.ach jaj

nativanativa
31. aug 2013

Lenže kedysi tých veľa detí zomieralo od hladu, lebo rodičia im nemali čo dať jesť

igiana
31. aug 2013

@nativanativa momentalne nema na test, o tyzden bude mat. Co ty vies co kupovali? Co ma toto spolocne s temou, ktoru zalozila?

igiana
31. aug 2013

@nativanativa zomierali od hladu?? Na Slovensku? To si kde citala?

saska247
31. aug 2013

@emilia25 prepac,nemozem suhlasit....kazdy by mal mat len tolko deti,kolko zvladne uzivit a dopriat im...ked nema 2e navyse,myslis,ze ako zabezpeci styroch skolakov??? ty jej pomozes??? ved treba aj uvazovat a vzit sa do tych deti, ked su medzi rovesnikmi a chceli by urcite hracky a podobne,na ktore ich rodicia nemaju...kto im da? treba robit tak,aby som dal detom vsetko...a nie,aby som mal vela deti,co sa o mna raz postaraju,ale kym vyrastu, tak ich ,,nejak´´ uzivime...

nativanativa
31. aug 2013

@igiana si preštuduj dejiny trošku.....

emilia25
31. aug 2013

@saska247 neviem no niekto rozmysla peniazmi niekto citom a srdcom,

saska247
31. aug 2013

@emilia25 ale ved aj ja rozmyslam srdcom a srdce mi hovori,ze nikdy nedovolim aby mu nieco chybalo,aby som nemala na jedlo,plienky a neskor na veci do skoly.....

anatalia77
31. aug 2013

@emilia25 volakedy mali ludia polia,statky a dobytok...takže keď aj jedli zemiaky a kapustou tak prežili..Dnes je vela rodín závislých od práce,tak ak nemá prachy tak nemá jedlo..
fakt mi je jedno,či budete matkami pluku...

nativanativa
31. aug 2013

@emilia25 v dnešnej dobe peniaze hýbu svetom-odhliadnuc od citov a zo vzduchu sa nenaješ

anatalia77
31. aug 2013

@nativanativa je to bohužial tak

emilia25
31. aug 2013

ja tiez chcem 4 dietatko a hrozne po nom tuzim az vtedy budem mat pocit ze sme kompletna rodinka.my s muzom sme sa proste tak dohodli zhodli rozhodli ze chceme 4 a je to uplne kazdeho osobna vec ci chce mat len jedinacika alebo viac deticiek.

emilia25
31. aug 2013

@nativanativa aj vtedy to tak bolo len sa o tom nehovorilo.

saska247
31. aug 2013

@emilia25 ale ved ja s tym suhlasim,ze kazdy nech si ma,kolko chce, a super,ze chcete dalsie...ja hovorim o tom,ze nie vzdy je to to najlepsie riesenie...aka je to laska,ked mi budu 4 deti plakat,ze chcu bicykel, a ja budem mat ,,mozno´´ na jeden,alebo korcule..ked pojdu styria na plavecky,stuzkovu....vies ako by mi srdce trhalo,keby mi dcera povedala,nejdem,lebo nemame na saty a jak by som chcela...alebo keby mam sikovne deti a nemozem ich dat vsetky 4 na studia,aby z nich aj nieco bolo? ved to nieje len tak,porodit ich a mojkat...z nich treba vychovat zodpovednych ludi,a zodpovedne je potom aj to, kolko ma clovek deti podla svojich moznosti...a nie tu potom vyplakavat (nemyslim teba) ze nemame, a nemam mu zaco dat a aky je zly tento stat a bla bla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre