Baby Top test - skúsenosti

po_20
20. mar 2021

ahojte, aké máte skúsenosti s týmto testom? čítam, že dosť často je falošne pozitívny. Môže byť toto falošný výsledok? Som 5 dni pred MS

3petka
20. mar 2021

@po_20 ja tam vidím len kanáliky.

ab727
20. mar 2021

Nemám síce skúsenosti s týmto testom,ale mala som troška silnejšiu čiarku 2 dni pred MS a som už 29tt

petamich
20. mar 2021

toto zial su negativne testy a druha ciarka, ktoru vidis, je kanalik :( kedze je siva a nie ruzova

adka135135
20. mar 2021

Prosím a toto je kanalik? Znamená to niečo. ?

petamich
20. mar 2021

@adka135135 nie toto je uplne normalne pozitivny tehotensky test, gratulujem

adka135135
20. mar 2021

@petamich ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️ Ďakujem

lusyc
30. mar 2021

Aj ja som dnes robila baby toptest z dvojbalenia. Môže byť teda falošne pozitívny? Máte skúsenosť? Mám kúpiť ešte inú značku? Doteraz som robila lacné testy z Číny a nikdy ma nesklamali. Ale teraz som zmätená vzhľadom na recenzie a neplánovali sme. 12dpo.

banderaska29
30. mar 2021

@lusyc toto je jasne pozitívne 🙂 si tehotná 🙂 ♥

lusyc
30. mar 2021

@banderaska29 priam neuveriteľné. Ale asi to tak má byť 💗

banderaska29
30. mar 2021

@lusyc gratulujem nech všetko dobre dopadne ♥

lusyc
30. mar 2021

@banderaska29 ďakujem. Jasné, že som nevydržala a utekala do drogerky pre Pepino. Tam slabý duch, to by na 12dpo asi aj sedelo. No neuveriteľné, v mojom prípade.

aaatimejka
8. apr 2021

@lusyc ahoj, teraz aké máš testy prosím ? už sú silnejšie ?

lusyc
8. apr 2021

@aaatimejka ahoj. Robila som ešte o dva dni, teda minulý štvrtok, a to druhý z dvojbalenia baby toptest - spodný na foto, mne sa zdá dokonca slabší. Ale odvtedy som nerobila, nekúpila som ďalšie, menzes tiež neprišiel, bazalna teplota sa drží mierne nad priemer, ak vôbec. Tak čakám, čo bude.

monca098
9. apr 2021

Ahojte, môžte mi poradiť? Tento mesiac som už 7dc. Mám po menštruácii. Ale pre istotu som robila test. Baby top test z dm. Je tam kanálik alebo duch....teoreticky by som bola 21dpo.

katika1811
25. apr 2021

@po_20 ahoj ako si dopadla s tymto testom bol pozit alebo negat.?

katika1811
25. apr 2021

@monca098 ahoj ako stym testom bol pozit. Alebo negat? Aku mas skusenost tiez ho msm z dmka

monca098
25. apr 2021

@katika1811 ahoj...bol negativny

tinett
28. apr 2021

@lusyc ahoj neska som si robila aj ja tento testik baby top tes a visel mi tieš pozitivne chcela by som sa ta opitat ci ti ukazal spravne ..mne višiel takto

lusyc
28. apr 2021

@tinett myslím, že je krásne pozitívny. Mne ukázal správne.

tinett
28. apr 2021

@lusyc juj ďakujem krasne som štastna takze baby top test neklame ♡♡♡♡

tinett
28. apr 2021

@lusyc a mohla by si mi poslat tvoj tehu test ak možeš ten baby toptest ako ti ukazal

lusyc
28. apr 2021

@tinett hore v diskusii sú odfotené oba z dvojbalenia.

nana8989
14. jún 2021

Ahojte baby, prosím o radu. Dnes ráno som si robila TOP baby test, cítila som sa zvláštne a vyšiel takýto. Do MS mam 2 dni. Je možné, že to vyšlo? Aj pri prvej dcére som mala pozitívny test skôr ako mala prísť MS, lebo ovulku mávam hneď po MS. Som tak trochu v šoku zatiaľ 🙈😂

sofiakos
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre