Bazálna teplota po menštruácii

monbra
29. máj 2014

Ahojte všetky snažilky. Príspevkujem 1x, ale sledujem Vás už dlhšie. Mám takú dilemu. BT si meriam už asi rok, čiže mám v tom ako taký prehľad - plodné/neplodné/ovulácia. Nedarí sa otehotnieť preto aj táto kategória. Jedna z možných príčin je možno aj moja znížená funkcia štítnej žľazy, ale o tom potom. Teraz mám otázku ohľadom BT. Vždy po menštruácii mi klesne na cca 36,4, ak je ovulácia je aj 36,2 po ovulácii stúpa na cca 36,8-37,0. Teraz som menštruáciu ale pomerne slabšiu a kratšiu o jeden deň, teda trvala tri dni. Po skončení som si začala znova merať BT a mám ju 36,6 - 36,7, nie je to vysoko ale ani nízko ako mávam. Bolí ma stále podbruško, som unavená a sem tam závrat. Tehotenský test negatívny. Stretli ste sa s tým niekedy? Už som po menštruácii 9 deň. Tie príznaky už si človek často vsugeruje, keď sa už tak dlho snaží, ale podbruško ma bolí ako pri ovulácii alebo pred začiatkom menštruácie. Budem rada za reakcie.
Pekný deň všetkým 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre