Biely hustý výtok

karolonakarol
3. aug 2021

baby, pred týždňom som mala plodne a sex asi každý deň (nechránený) nesnažíme sa o babo ale keď príde budeme len radi. Mali sme aj prerušovaný styk. Aj taký že sa spravil a medzi tým nešiel na wc a mali sme zas. Pred 5dňami mi som mala ovulaciu a teraz asi druhý deň mám taký biely hustý výtok, niečo ako pri mykoze ale ani to nesvrbi ani nič. (zasvrbi to len náhodou keď to vytečie ale v tom momente idem vymeniť intimku a umyť sa, keď sa utieram tak potom to niekedy začne trochu svrbiet ak to podrazdim ale to za chvíľku prejde. Mám to asi 2deň, môže to byt nejaký príznak oplodnenia? Lebo pri prvom som mala toto iste ale to už až keď som bola tak 4-5tt. MS mám dostať asi až za 10dni, tak rozmýšľam či mám počkať a ak nepride spraviť si spravím test, či môžem aj skôr? doktor je na dovolenke ale nemám nejaké ťažkosti keby sa to zhorší tak určite hneď pôjdem. mala ste to niektorá že ešte bolo skoro ale začal Vám takýto výtok (lebo čítala som že je v tehotenstve bežný ale neviem či aj takto skoro). dajte nejaké rady, skúsenosti. Ďakujem 🙂 Už som sem pridala tuto diskusiu ale dostala som len 1 odpoved tak skúsim ešte raz 🙂

dominikatomas
3. aug 2021

@karolonakarol ja mam pred aj po ovulacii vytok podobny kao opisujes a potom to prejde, je to hlavneo vulaciou mna boli aj bok aj dva tri dni kym pretsne ovulovat

dasi123
4. aug 2021

@karolonakarol aj ja som tak mala. Nechapala som. O 5 dní som mala pozitívny test. Týždeň pred menzesom. 🙂

karolonakarol
autor
4. aug 2021

@dasi123 ja mám ešte 8dni do, ale je to len 6 alebo 7 dni od ovu takze na test je ešte skoro. Myslíš že môžem test spraviť aj ešte pred začatím ms, koľko dni asi? Ukáže sa niečo ? 🙂

dasi123
5. aug 2021

@karolonakarol mne ukázalo 7 dní pred ms.velmi slabucku ale potom silnela stale.🙂 Daj vedieť

karolonakarol
autor
6. aug 2021

@dasi123 ešte sa chcem spýtať že tebe pred ms ukázal pružkovy alebo digi ? Poprípade aká značka ?

karolonakarol
autor
7. aug 2021

@dasi123 mám 5 dni do ms. Skúšala som test ale až teraz večer a cez deň som pila veľa vody😏 takze skúsim neskôr dúfam že sa tam tá čiarka ešte ukáže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre