Biely výtok, bolesti v podbrušku a točenie hlavy

timuska33
6. dec 2017

Ahojte. Chcela by som sa vás spýtať či môžem byť tehotná ..s priateľom sme spolu spali deň pred ovulaciou,nespravil sa do mňa,no ochranu sme nepoužili.
Tretí deň mám biely výtok no keď zaschne je žltý,bolesti podbrušku a vetry 🙄 točí sa mi hlava a raz ma naplno na vracanie. Mám 8 dní do menštruácie ,takže asi treba iba čakať 🙂

korunka1
6. dec 2017

Tak si si aj sama odpovedala 🙂... a neviem sa tešíš alebo máš obavy?

timuska33
autor
6. dec 2017

Samozrejme by ma to potesilo 😊

timuska33
autor
6. dec 2017

@korunka1 samozrejme by ma to potešilo 😊

rucka77
6. dec 2017

Treba počkať či príde ms alebo nie 🙂 Ak nie tak treba urobiť test, teraz by asi aj tak nič neukázalo 🙂

timuska33
autor
6. dec 2017

@rucka77 ja som veľmi nedočkavá 😒

tehulka2011
6. dec 2017

Podla mna nie si tehotna 😉

lilyianka
6. dec 2017

@timuska33 ja si tiez myslim, ze tehotna nebudes...hlavne by si nemala ziadne priznaky 8 dni pred ms....

hettinka
6. dec 2017

@timuska33 potom nechápem, chceš dieťa, ale davate si pozor???

Podla mna to je psychika, ale nejaké nachladnutie...

zuzanak52
6. dec 2017

Dobrý večer, žienky chcem sa vás spýtať.. MS mi mešká už osem dní. Mávam viacmenej presnú MS keď tak o 1 deň skôr alebo 1-2 dni neskôr. S priateľom mávame nechránený pohlavný styk, no cca 2 týždne dozadu aj s ejakuláciou do mňa, avšak plodné dni podľa výpočtov som vtedy nemala... No MS neprišla tak začínam mať obavy že by to mohlo značit tehotenstvo aj ked test vyšiel negatívny. Mám bolesti v podbrušku ako pred MS asi už týžden, 2x mi bolo nevoľno a vkuse som malátna, čo sa mi pred tým nestávalo a ešte sa k tomu pripojilo aj špinenie...A navyše som pred 2 mesiacmi vysadila HAK ..Čo si o tom myslíte ?

korunka1
6. dec 2017

Budem sa opakovať, aj keď si sama napísala, že sa obávaš tehotenstva, čo teraz...sa tešíš, či obávaš? Čo si myslím...

zuzanak52
6. dec 2017

@korunka1 tak v mojom prípade by to najlepšie nebolo určite by som počkala ešte ale keby už k tomu prišlo tak by som sa jednoznačne tešila 🙂 dieta je dar 🙂 a "čo je psáno, to je dáno " 🙂

hettinka
6. dec 2017

@zuzanak52 podľa akých výpočtov si myslíš, že si nemala plodne dni? Sleduješ si hlien, merias teplotu, používaš ovulacne testy? Alebo žeby nejaká appka v mobile???

zuzanak52
6. dec 2017

@hettinka áno áno je to appka v mobile 😅 no ak tej teplote .. uz tretí deň mám pocit že mam horučku ale teplotu mám len mierne zvýšenu od normálnej 36,7 cca...teplotu mi napadlo zmerat si až ked som dostala miernu zimnicu

hettinka
6. dec 2017

@zuzanak52 no tak na nejakú Appku by som sa nespoliehala.

tabakmirka
6. dec 2017

Netreba sa spoliehať na takéto veci, vôbec to nemusí korešpondovať s realitou. Treba si uvedomiť, že aj na nejaké konšpiračné teórie je teraz veľmi skoro.

zuzanak52
6. dec 2017

@tabakmirka v pondelok idem k lekárovy, tak ten mi to už ujasní 🙂 ale som v rozoakoch, neviem čo mám čakať

tabakmirka
6. dec 2017

Napísala by som ti, že nič nečakaj. Ale viem, že sa to nedá. No priprav sa na obe varianty. Hlavne chladnú hlavu si zachovaj. 🙂

kondaska1
6. dec 2017

@timuska33 tehotna nebudes, mas 8 dni do menzesu a taketo prejavy nie su adekvatne. Kym sa vajicko oplodni trva nejaky ten den, tak isto kym pride do maternice a sa uhniezdi. Cize tvoje pocity a prejavy urcite nesuvisia s tehotenstvom, bolo by to prilis rychlo.

bona_dea
6. dec 2017

@zuzanak52 mysli sa teplota v pipine a nie 36,7 pod pazuchou 😂

xxxxxnnnnn
6. dec 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

hettinka
6. dec 2017

👍😂

hettinka
6. dec 2017

@zuzanak52 lekár ti zatiaľ veľa neobjasní, aj ak by si tehotná bola, ešte asi nič poriadne neuvidí. Takže asi ti povie, to čo my ... že maš počkať a ak nepríde ms, zopakovať test a prísť zasa. Alebo ti spraví krvný test.

zuzanak52
6. dec 2017

@kondaska1 mne uz meska 8 dni a nie ze mam 8 dni do ms !

teduazemer
6. dec 2017

Ja mam pocit,ze si si len vsugerovala vsetky mozne tehu priznaky a z toho mas pocit,ze by si mohla byt tehu..To ci si alebo niesi tehotna ti tu na MK nepovie a priznaky by si 8 dni od meskania tiez nemala..Ale kazde telo je ine,tak mozno ano ...Ale test by ti uz ukazal ze si tehu..mne vybehli kolajnice 2dni od meškania 🙂

jankakoc
6. dec 2017

@zuzanak52 no tak trochu nerozumiem ked tehu byt nechces preco sa robil do teba
Ale myslim ze keby si bola v tom, test by ti uz po 8 dnoch isto ukazal. Mne ukazal po 2 dnoch meskania. Aj ked moze to byt individ. Gyn zobere krv na HCG a uvidis

ema234
6. dec 2017

@timuska33 hej aj ja som mala take stavy, ked si clovek namysla. 🙂

neft
13. mar 2023

Ahojte žienky mam plodni dni a mam tocenie hlavi pocit na zvracanie zle od zaludka nevolnost ospalost a bieli vitok co to moze bit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre