Bola som na transfere. Môže sa test z krvi mýliť?

patricia2010
17. mar 2021

Ahojte, bola som na transfere 3.3. A dnes som bola na krvnom teste po presne dvoch týždňoch. Menzes neprišiel a bolesti mám v podbrušku , ale test bol negatívny 😪 mal niekto takú skúsenosť? Nikdy mi nemeskali.. 😏 Ďakujem pekne

mikasz
17. mar 2021

@patricia2010 beries progesteron? Test z mocu si si robila?

patricia2010
autor
17. mar 2021

@mikasz beriem progesteron veru, test z moču som tiež robila dnes a negatívny. Tak asi to tak aj bude, len nikdy mi nemeskali týždeň 😏

zojanka
17. mar 2021

@patricia2010 neprišli ti kvôli tomu že berieš progesterón. Ten môže blokovať menštruáciu. Prídu pár dní po vysadení liekov. Držím palce do ďalšieho pokusu

patricia2010
autor
17. mar 2021

@zojanka 😏 aha oki ďakujem pekne za radu

mikasz
17. mar 2021

@patricia2010 ked je aj test z mocu negat, tak sa pomylit v labaku nemohli a ms blokuje progesteron...
Mrzi ma to

patricia2010
autor
17. mar 2021

@mikasz jasne však nič, ideme ďalej 😊 som smutná, ale raz sa to podarí isto. Ďakujem ešte raz

ajka251
17. mar 2021

Ahoj.mne sa toto stalo vo februari..a tak som verila ze to vyjde...a mne ms dosla za dva dni ked som vysadila progesteron.

andreatytler
18. mar 2021

@patricia2010 Je mi luto ale menstruacia ti meska lebo beries progesteron. Ja som mala presne to iste. Ked mi po prvom transfere povedali ze je negativny, neverila som im... isla som si kupit test ale kym som prisla domov z drogerie, zmierila som sa s tym. Krvny test sa mylit nemoze.. iba ak by zamenili krv, co su ale velmi male sance.

patricia2010
autor
18. mar 2021

@andreatytler je to hrozne sklamanie.. Ale uz som sa s tým zmierila, verím stále, že to vyjde inokedy 😏 a nechápem inak naco ho treba brať, len ma to úplne zblblo, že mi meškajú.

patricia2010
autor
18. mar 2021

@ajka251 no bodaj by mi prišli do dvoch dní aspoň a môžeme ísť ďalej. Už toľko sklamaní, človek je na nervy normálne 🤦‍♀️

andreatytler
19. mar 2021

@patricia2010
Ja som mala 3 negativne transfery. Transfer c. 4 a5 boli biochemicke a az siesty transfer bol uspesny. Takze obrn sa trpezlivostou. Moze sa stat ze ti to vyjde uz hned na dalsi pokus ale citala som ze pri prirodzenom oplodneni ma embryo 25% sancu ze sa uchyti a zacne z neho rast dieta.

patricia2010
autor
19. mar 2021

@andreatytler no ja mam len jeden pokus už iba.. Uvidime a ked nie, tak nič no.. Mala som iba dve vajíčka. 🤷‍♀️

andreatytler
20. mar 2021

@patricia2010 Velmi drzim palce aby to na buduce vyslo.

patricia2010
autor
20. mar 2021

@andreatytler moc ti ďakujem 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre