• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bola ste spokojná s tehotenským testom Woman secret?

7. decembra 2016 
ake mate s nim skusenosti?Pepino mi ukazal // a tento woman secret sa mi zda divny ako by tam bola ta ciarka vyryta alebo take nieco.
10. nov 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor
posuvam vyssie
10. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby prosim vas ziadna nema skusenost s tymto testom?http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://www.b-mat.eu/shop/myimages/12216541021.jpg&imgrefurl=http://www.b-mat.eu/shop/&usg=__9O2rycDPtGq6pk774X-PJyvmKtc=&h=369&w=640&sz=26&hl=sk&start=2&um=1&tbnid=0AmA6O4PdePKDM:&tbnh=79&tbnw=137&prev=/images%3Fq%3Dwoman%2Bsecret%2Bbaby%26hl%3Dsk%26rlz%3D1W1HPNN_en%26sa%3DN%26um%3D1
10. nov 2009 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko: ja som si robila tento tehu test a vysli mi pekne dve ciarky, tusim to bolo 1 den pred ocakavanou mrchou, ktora uz ale nedosla :wink: tak drzim palce...
inak tento test ma citlivost tusim nad 25 ak si dobre pamatam, tak ak si robis test prilis skoro, tak to este nemusi zachytit
11. nov 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ja so si robila tento test aj palickovy aj kazetovy a pekne ukazal ale ked aj tak najlepšie odporučaju mamatest a možem aj z vlastnej skusenosti-robila som si ho 4dni pred ms a ukazal ,ms mi meskala tri dni skusila som women secret ukazal ale taku slabu takze podla mna zaleži aj aka hladina hcg je držim palečky :slight_smile:
11. nov 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ja som ich mala a kuk album, mala som tam dve ciarky, no ako pise meliska citlivost je az 25 jednotiek a su aj testy s citlivostou 10 jednotiek
11. nov 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale citlivost 25jedontiek skor ukaze ako 10jednotiek ja som tak mala :slight_smile: tiež možeš pozriet do albumčeka mam tam mamatest a woman secret :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak ja neviem, cumim na tie moje testy, ale ta ciarka sa mi zda divna, tak pockam este...inak dakujem kocky :wink:
11. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
kibuk: zalezi aj od toho kedy si robis test, najspolahlivejsi je rano, lebo je najvyssia koncentracia HCG v moci, tak preto, ale s citlivostou 25 by mal ukazat neskor... ale to vsetko zavisi od hladiny HCG v moci :wink:
...drzim palce babulky, vidim, ze ten test neklamal ani vas :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ved odfot a hod ho do albumčeka :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nemam kablik k pc a na fotke to nie je ani vidiet, ja som tie testy robila pocas dna a 2 den meskania dnes mi meska menzes tyzden a nemala som odvahu skusat test, nechavam si to na piatok 13teho :wink: inak citim sa ako by sa blizila chripka - vsetko ma boli a nie menzes, bazalku mam 37,1 a sliznicu ako na tehu bola som u lekara na vyvolavacke, mam cakat do nedele tak cakam
11. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
alebo max do pondelka
11. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko tak držim palečky aby ti to dopadlo tak ako si praješ
11. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko: aj mne vysiel prvy pozit. test piatok 13 :grinning: :wink:
11. nov 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
meliska ved ja to vnimam, ze bud alebo...my cakame uz 4 roky takze do 13.11.nejako vydrzim a bud ostane piatok 13 pre mna stastny den alebo budeme cakat dalej :wink:
kibuk dakujem moc :slight_smile:
11. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko ak sa na babo tesis a planovala si to tak preco si bola na vyvolavacke ? To by som nikdy neurobila
11. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pretoze mi ju pichli nakolko pokial som tehotna podpori tehotenstvo, romy ja mam ist buduci mesiac na KET takze jeden z dovodov bol aj ten, ze by sa mi to cele poposuvalo, uz aj tak to asi nestihame...uz som z toho celeho nervozna...
11. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemko tak ti drzim palce a mozno ani nebudes ketko potrebovat :grinning:
11. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
romy dakujem moc, moc -uvidime ako to cele dopadne...
11. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz Woman Secret nechcem ani vidiet!!! je to smejd. kupila som si ho uz 2 x a raz mi ho kupila mama a 2 krat mi test vysiel nespravne ze sa neobjavili ziadne ciarky a posledny krat mi v 4. mesiaci tehotenstva ukazal, ze nie som tehotna! radsej si kupim nejaky mamatest alebo rapid, vycalujem viac ale aspon ma ten nakup zmysel
9. sep 2010 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ja by som sa chcela spýtať že kedy ho môžem použiť po pohlavnom styku..,?...lebo píše že len po 7-10 dňoch po oplodnení.....dakujem :slight_smile:
30. dec 2010 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sranda7 Tomu never. Este ani na 14 den od oplodnenia to tento test nemusi zachytit, pretoze hladina HCg je v danej dobe od 17 - 119 mlU/ml (individualne podla zeny) a tento test ho zachyti az nad 25 mlU. Skus az na 16-ty den alebo si kup test s vyssou citlivostou.
7. jan 2011 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dámy, je to neuveriteľné, robila som si 3 testy (prvý cca 13 dní po oplodneni), všetky vyšli negatívne, bola som si dat pichnút vyvolávačku na menzes, no a ked mi napriek tomu dva týždne nechodil, išla som k lekárke, a zistila, že som v 6tt! Takže neverte testom, myslim pouzila som prave tento Woman secret, ale to je fakt prúser, sa na to neda spoľahnút...
3. jún 2011 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@catya to vazne???????Ja som si ho tiez kupila ale je negat,zajtra mam dostat menzes,ale bazalka mi este neklesla,tam som zvedava.Bodaj by to bolo ako u teba :slight_smile:
13. jún 2011 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@catya mrcha dosla takze vysiel dobre tentokrat :frowning2:
15. jún 2011 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: Memko:Ahoj ja mam s tymto testom skusenost mne vysiel pravdivo tak odporucam vela stastia :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:10  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aojte baby ja by som sa chcela prostrednicstvom vas vsetkych informovat ze kedy je najlepsie si uroboit testik??Som tyzden a 3 den po pohlavnom stykku uz mozem aj teraz??som velmi zvedava :slight_smile: Vopred dakujem :slight_smile:
25. júl 2011 o 19:14  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cawte mohol by mi niekto poradit?? mislim si že som tehotna všetko tomu nasvedčuje aspon mislim v januari som mala mrchu pät dni ale aj to strašne slabučke a vo februari vobec nič kupila som si test woman secrit ale ukazalo mi negativne jednu čiarku a teraz nwm či čakam babo mam pocit že sa mi aj bruško zväčsilo a mam strašne chute na jedlo porad temi ,plss...
29. feb 2012 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@norma550 skus si iny teh.test, a kedy ti mala prist mrcha?
29. feb 2012 o 17:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bipa mrcha mi mala prist 24.2 a dnesk je už 29.2. a test som zase skušala dneska a zase jedna čiarka :frowning2:
29. feb 2012 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nemko ja niečo mam stym testom 2krat som si ho už robila a astale mi vychadza negativny vysledok ale všetci mi radia iba tento tehotensky test a stale jedna čiarka ale všetko tomu dokazuje že som tehotna a nič ja nwm
29. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok