Bola ste spokojná s tehotenským testom Woman secret?

nemko
10. nov 2009

ake mate s nim skusenosti?Pepino mi ukazal // a tento woman secret sa mi zda divny ako by tam bola ta ciarka vyryta alebo take nieco.

nemko
autor
10. nov 2009

posuvam vyssie

nemko
autor
10. nov 2009

baby prosim vas ziadna nema skusenost s tymto testom?http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

meliska
11. nov 2009

nemko: ja som si robila tento tehu test a vysli mi pekne dve ciarky, tusim to bolo 1 den pred ocakavanou mrchou, ktora uz ale nedosla 😉 tak drzim palce...
inak tento test ma citlivost tusim nad 25 ak si dobre pamatam, tak ak si robis test prilis skoro, tak to este nemusi zachytit

kibuk
11. nov 2009

nemko ja so si robila tento test aj palickovy aj kazetovy a pekne ukazal ale ked aj tak najlepšie odporučaju mamatest a možem aj z vlastnej skusenosti-robila som si ho 4dni pred ms a ukazal ,ms mi meskala tri dni skusila som women secret ukazal ale taku slabu takze podla mna zaleži aj aka hladina hcg je držim palečky 🙂

romy01
11. nov 2009

nemko ja som ich mala a kuk album, mala som tam dve ciarky, no ako pise meliska citlivost je az 25 jednotiek a su aj testy s citlivostou 10 jednotiek

kibuk
11. nov 2009

ale citlivost 25jedontiek skor ukaze ako 10jednotiek ja som tak mala 🙂 tiež možeš pozriet do albumčeka mam tam mamatest a woman secret 🙂

nemko
autor
11. nov 2009

tak ja neviem, cumim na tie moje testy, ale ta ciarka sa mi zda divna, tak pockam este...inak dakujem kocky 😉

meliska
11. nov 2009

kibuk: zalezi aj od toho kedy si robis test, najspolahlivejsi je rano, lebo je najvyssia koncentracia HCG v moci, tak preto, ale s citlivostou 25 by mal ukazat neskor... ale to vsetko zavisi od hladiny HCG v moci 😉
...drzim palce babulky, vidim, ze ten test neklamal ani vas 🙂

kibuk
11. nov 2009

nemko ved odfot a hod ho do albumčeka 🙂

nemko
autor
11. nov 2009

nemam kablik k pc a na fotke to nie je ani vidiet, ja som tie testy robila pocas dna a 2 den meskania dnes mi meska menzes tyzden a nemala som odvahu skusat test, nechavam si to na piatok 13teho 😉 inak citim sa ako by sa blizila chripka - vsetko ma boli a nie menzes, bazalku mam 37,1 a sliznicu ako na tehu bola som u lekara na vyvolavacke, mam cakat do nedele tak cakam

nemko
autor
11. nov 2009

alebo max do pondelka

kibuk
11. nov 2009

nemko tak držim palečky aby ti to dopadlo tak ako si praješ

meliska
11. nov 2009

nemko: aj mne vysiel prvy pozit. test piatok 13 😀 😉

nemko
autor
11. nov 2009

meliska ved ja to vnimam, ze bud alebo...my cakame uz 4 roky takze do 13.11.nejako vydrzim a bud ostane piatok 13 pre mna stastny den alebo budeme cakat dalej 😉
kibuk dakujem moc 🙂

romy01
11. nov 2009

nemko ak sa na babo tesis a planovala si to tak preco si bola na vyvolavacke ? To by som nikdy neurobila

nemko
autor
11. nov 2009

pretoze mi ju pichli nakolko pokial som tehotna podpori tehotenstvo, romy ja mam ist buduci mesiac na KET takze jeden z dovodov bol aj ten, ze by sa mi to cele poposuvalo, uz aj tak to asi nestihame...uz som z toho celeho nervozna...

romy01
11. nov 2009

nemko tak ti drzim palce a mozno ani nebudes ketko potrebovat 😀

nemko
autor
11. nov 2009

romy dakujem moc, moc -uvidime ako to cele dopadne...

lucinkaa211
9. sep 2010

ja uz Woman Secret nechcem ani vidiet!!! je to smejd. kupila som si ho uz 2 x a raz mi ho kupila mama a 2 krat mi test vysiel nespravne ze sa neobjavili ziadne ciarky a posledny krat mi v 4. mesiaci tehotenstva ukazal, ze nie som tehotna! radsej si kupim nejaky mamatest alebo rapid, vycalujem viac ale aspon ma ten nakup zmysel

sranda7
30. dec 2010

ja by som sa chcela spýtať že kedy ho môžem použiť po pohlavnom styku..,?...lebo píše že len po 7-10 dňoch po oplodnení.....dakujem 🙂

eronika
7. jan 2011

@sranda7 Tomu never. Este ani na 14 den od oplodnenia to tento test nemusi zachytit, pretoze hladina HCg je v danej dobe od 17 - 119 mlU/ml (individualne podla zeny) a tento test ho zachyti az nad 25 mlU. Skus az na 16-ty den alebo si kup test s vyssou citlivostou.

catya
3. jún 2011

Dámy, je to neuveriteľné, robila som si 3 testy (prvý cca 13 dní po oplodneni), všetky vyšli negatívne, bola som si dat pichnút vyvolávačku na menzes, no a ked mi napriek tomu dva týždne nechodil, išla som k lekárke, a zistila, že som v 6tt! Takže neverte testom, myslim pouzila som prave tento Woman secret, ale to je fakt prúser, sa na to neda spoľahnút...

katkarv
13. jún 2011

@catya to vazne???????Ja som si ho tiez kupila ale je negat,zajtra mam dostat menzes,ale bazalka mi este neklesla,tam som zvedava.Bodaj by to bolo ako u teba 🙂

katkarv
15. jún 2011

@catya mrcha dosla takze vysiel dobre tentokrat ☹

jessi03
25. júl 2011

🙂 Memko:Ahoj ja mam s tymto testom skusenost mne vysiel pravdivo tak odporucam vela stastia 🙂

jessi03
25. júl 2011

Aojte baby ja by som sa chcela prostrednicstvom vas vsetkych informovat ze kedy je najlepsie si uroboit testik??Som tyzden a 3 den po pohlavnom stykku uz mozem aj teraz??som velmi zvedava 🙂 Vopred dakujem 🙂

norma550
29. feb 2012

cawte mohol by mi niekto poradit?? mislim si že som tehotna všetko tomu nasvedčuje aspon mislim v januari som mala mrchu pät dni ale aj to strašne slabučke a vo februari vobec nič kupila som si test woman secrit ale ukazalo mi negativne jednu čiarku a teraz nwm či čakam babo mam pocit že sa mi aj bruško zväčsilo a mam strašne chute na jedlo porad temi ,plss...

bipa
29. feb 2012

@norma550 skus si iny teh.test, a kedy ti mala prist mrcha?

norma550
29. feb 2012

@bipa mrcha mi mala prist 24.2 a dnesk je už 29.2. a test som zase skušala dneska a zase jedna čiarka ☹

norma550
29. feb 2012

@nemko ja niečo mam stym testom 2krat som si ho už robila a astale mi vychadza negativny vysledok ale všetci mi radia iba tento tehotensky test a stale jedna čiarka ale všetko tomu dokazuje že som tehotna a nič ja nwm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre