• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bola ste spokojná s tehotenským testom Woman secret?

27. februára 2017 
@redlola babule mne to meska uz 8 dni preto som nervozna :slight_smile: ja mam ale nepr.cyklus a meskava mi bezne preto sabojim ze zas nic ale aj tak vam dakujem
27. feb 2015 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Co sa woman secret baby testu tyka, pisu, ze jedna ciarka moze byt citlivejsia ako druha, co nem Ziadny vplyv na pozitivny vysledok.
11. mar 2015 o 07:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@badimeria no ako to dopadlo? :slight_smile:
11. mar 2015 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vždy si kupujem tehot. testy Woman Secret a zatiaľ som spokojna....
16. mar 2015 o 12:19  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@redlola ahoj som nestastna stale mi nedosli bola som u dr neala som ani cystu proste hormony urcite su zle a strasne mi zacali padat vlasy tak hned ako mi pridu ide mi robit hormonalny profil som nestastna nakolko tuzime po druhom a ak to takto pojde nepodari sa nam :frowning2: dakujem ze si si namna spomenula
16. mar 2015 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, dnes som si robila tento test a boli tam dve ciarky jedna sice o nieco slabsia ale jasne viditelna no ako test uschynal tak aj ciarka sa stracala! newiem co si mam o to mysliet
:frowning2:
30. apr 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám s testom Woman secret len pozitívnu skúsenosť. Aj ovulačné testy mi moc pomohli pri otehotneí :wink:
21. jan 2016 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby kupila som si woman secret baby test je spoľahlivi ms mi ma prísť az o 4 dni mislite že mi ukáže už aj vysledok ďakujem vopred za odpoveď
7. dec 2016 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky prosim pomoc mala som slabsiu ms tri dni stoho jeden spinenie a vyslo mi toto na teste co si myslite prosim..:frowning2:
27. feb o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok