Bola ste spokojná s tehotenským testom Woman secret?

nemko
10. nov 2009

ake mate s nim skusenosti?Pepino mi ukazal // a tento woman secret sa mi zda divny ako by tam bola ta ciarka vyryta alebo take nieco.

badimeria
27. feb 2015

@redlola babule mne to meska uz 8 dni preto som nervozna 🙂 ja mam ale nepr.cyklus a meskava mi bezne preto sabojim ze zas nic ale aj tak vam dakujem

chiqui2011
11. mar 2015

Ahojte. Co sa woman secret baby testu tyka, pisu, ze jedna ciarka moze byt citlivejsia ako druha, co nem Ziadny vplyv na pozitivny vysledok.

redlola
11. mar 2015

@badimeria no ako to dopadlo? 🙂

misinka323
16. mar 2015

vždy si kupujem tehot. testy Woman Secret a zatiaľ som spokojna....

badimeria
16. mar 2015

@redlola ahoj som nestastna stale mi nedosli bola som u dr neala som ani cystu proste hormony urcite su zle a strasne mi zacali padat vlasy tak hned ako mi pridu ide mi robit hormonalny profil som nestastna nakolko tuzime po druhom a ak to takto pojde nepodari sa nam ☹ dakujem ze si si namna spomenula

rooni
30. apr 2015

ahojte baby, dnes som si robila tento test a boli tam dve ciarky jedna sice o nieco slabsia ale jasne viditelna no ako test uschynal tak aj ciarka sa stracala! newiem co si mam o to mysliet

tusinka54321
21. jan 2016

Ja mám s testom Woman secret len pozitívnu skúsenosť. Aj ovulačné testy mi moc pomohli pri otehotneí 😉

kikurienka
7. dec 2016

Ahojte baby kupila som si woman secret baby test je spoľahlivi ms mi ma prísť az o 4 dni mislite že mi ukáže už aj vysledok ďakujem vopred za odpoveď

janamexico
27. feb 2017

Ahojte babulky prosim pomoc mala som slabsiu ms tri dni stoho jeden spinenie a vyslo mi toto na teste co si myslite prosim..☹

kukucka26
25. aug 2021

Mama test

veronikita1997
25. sep 2021

Ahojte, prosím vás o radu, neviem či je to normalne alebo mi fakt šibe. Na jednom teste negat, na druhom slabunka čiarka. Mrchu mám dosťat zajtra. Ďakujem za každú radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre