Boľavé prsníky a negatívne tehotenské testy

kvetinka151
1. nov 2019

Ahojte dievcata chcela by som sa spytat. Robila som si tehu test woman secret baby a vysli mi tam na troch duchovia. Tak som so nasledujuci den urobila do prudu mocu a tiez 10kovy a ten neukazal nic. Akoze som s tym v pohode len mam strasne neprijemny pocit na bradavkach su take citlive a ked sa dotknem tak aj bolestive a toto som nikdy nemala tu bolest zazivam prvykrat. Tak sa chcem spytat. Stalo sa vam niekedy ze ste mali najprv test pozitivny a potom negativny no i tak ste nakoniec boli tehotne? Dakujem za odpovede

tosomja
1. nov 2019

Meska ti menzes? Ja som sice mala // 10 dni po sexe, nejak 5dni pred ocakavanou menstruaciou, ale nie kaxdemu tak ukaze. Skus si spravit z ranneho mocu a aj obycajny pepino test. Bolestive bradavky su takym prvym priznakom.

kvetinka151
autor
1. nov 2019

@tosomja praveze mi meska lej ja sa tym bohvieako neriadim nakolko mam PCO cize mi zvyknu meskat aj 3mesiace a tak som si vravela ze skusim. Tak som si rano odlozila moc urobila test, vybehli dve ciarky a tak som tam bamocila este dalsie a aj na tych boli ciarky. Akurat ze na dalsi den som si robila tiez z ranneho mocu ale do prudu a ten vysiel negativny len prsia ma bolia stale. Zase si nemyslim zeby to bol priznam nadchadzajucej MS kedze mna nikdy ani pred ani po ani pocas MS prsia neboleli

tosomja
1. nov 2019

@kvetinka151 tak si sprav zajtra z ranneho zase a zajdi potom k dr. Robila si take iste testy? Jeden moze byt citlivejsi, ako druhy. Testuj s tou istou znackou aj obden.

kvetinka151
autor
1. nov 2019

@tosomja je pravda ze citlivost mali rovnaku len znacky boli ine ale urcite pojdem kupit rovnaku znacku a skusim znovu. Dakujem krasne

deti95060810
1. nov 2019

mňa boleli prsia aj pred menzesom...

kvetinka151
autor
1. nov 2019

@deti95060810 ja nikdy ja som mavala a aj mavam tak MS ze vzdy ked prisli dala som si tabletku aby ma nezacalo boluet brucho a iba som krvacala 5dni a uplne bez bolesti ci nejakych priznakov. Nebyvam ani nervozna ani podrazdena cize uplne ok. Prsia ma bolia prvykrat

deean
14. nov 2019

@kvetinka151 ako si dopadla? 🙂

kvetinka151
autor
7. dec 2019

@deean neuspesne 😭

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre