Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť ako pri menštruácii a slabá čiarka na teste

kimpossible
24. jún 2019

Ahojte ,pred pár dňami som tu pridávala tehotenský test kde bola jedna čiarka silná druha slabšia .. 7dni mi mešká mmmm..no k veci mám dosť silne bolesti brucha ako pri mmmm.. neviete mi niekto poradiť prečo ? Moj Dr. Bude pracovat v stredu tak sa chystám k nemu.. ďakujem 🙏

izabellik
24. jún 2019

@kimpossible otestuj sa zas. pravdepodobne si tehu, ved ti meska a vacsinou ked su bolesti tak sa uhniezduje vajicko.

boba303
24. jún 2019

Ano, pravdepodobne si ozaj tehu. Mala som úplne to iste bolesť ako keby už išla menštruácia ale popritom nič, na tehotenskom teste som mala tu druhu čiarku úplne slabú... Bola som aj tak tehu a dnes sa už teším z dvojročnej dcérky 🙂

bagre
24. jún 2019

ja som tiež tak mala, že pocit akoby mala prísť armáda, ale nič neprišlo... akurát sa objavili koľajnice po týždni 🙂
spravila by som ešte jeden test... budeš múdrejšia. Doktor ešte v 3-4 týždni na sone neuvidí nič, akurát vezme krv.

luvivinka
24. jún 2019

Mala som to podobne, držím ti palce🙏🍀

mima172
24. jún 2019

@kimpossible Tiež som to tak mala v začiatkoch tehotenstva. Tehu nedopadlo dobre, no s týmto to nemalo žiadny súvis... akoby "menštruačné" bolesti v začiatku tehotenstva sú úplne normálne a bežné 🙂 Držím palce 🙂

punka24
24. jún 2019

@kimpossible ja som ešte ani nevedela že som tehu a večer bolesti také že na zemi som v klbku ležala a 2 tabletky, 2 dni na to tá najslabšia druhá čiarka na svete... je to uplne normálne... nestresuj... 🙂

hvolkovamirka
24. jún 2019

@kimpossible bud v klude, je to bezny proces, po tretom dietatku viem o com hovorim hehe :D

vierkadominik1
24. jún 2019

Mne meska menstruacia 3 den a dnes som si robila test a hned 2 hrube palicky mi visli

ildiko36
26. jún 2019

@kimpossible ja som mala s oba detmi do 3.mes pravidelnu menstruaciu 5dni aj s bolestami..ani som netusila ze som tehotma...len ked som prestala mat menstr.urobyla test co vyslo pozityvne a lekar mi oznamil ze som v 3.mesiaci😅

Tu začni písať odpoveď...

Odošli