Bolesť brucha a možné tehotenstvo

greenapple20
14. jún 2021

Ahojte,
pred pár dňami som sa s Vami radila ohľadne testov. Zdá sa, že čiarka trochu tmavne. Menzes by som mala mať zajtra-pozajtra, bolí ma brucho ako keby som ho mala dostať. Je to v poriadku? Môžem mať taký pocit, ak som tehotná? Okrem toho som mala posledné 2 dni zvýšenú teplotu.

Ďakujem 🙂

mamamasama
14. jún 2021

je to tam ☺️ blahozelam 🙂

zanetakovacsova
14. jún 2021

@greenapple20 ja som tiež mala takto ako keby pred MS bolesti nič nenasviedčalo tomu že by som mohla byť tehotná. Až keď ma príliš dlho boleli prsia a meskala ms som si spravila test a bolo to tam. Bolesti v podbrušku mávam ešte aj teraz v 31TT.

greenapple20
autor
14. jún 2021

@zanetakovacsova ja nemám žiadne príznaky (možno len teplota a únava, ale to sa dá pripisovať aj teplu a zvýšenej aktivite)... Tak tomu stále nemôžem uveriť.

nairia
14. jún 2021

toto je cisty pozitiv 😉 gratulujem! a ja ti poviem, ze pocity ako pred MS kludne mozes mat, ja som tak mala vyse tyzdna a ked MS nechodila, tak som sipila, ze to bude asi z ineho dovodu + take bolesti brucha ako pred MS som mala do nejakeho konca 4teho mesiaca...

zanetakovacsova
14. jún 2021

@greenapple20 v každom prípade je test pozitívny 🤔či už s alebo bez príznakov 😛gratulujem a veľa zdravíčka prajem🥰

kkovacovak
14. jún 2021

@greenapple20 áno aj mňa tak bolelo brucho...blahoželám 😉

greenapple20
autor
14. jún 2021

Ďakujem dievčatá

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre