Bolesť hlavy, navreté žily na prsiach. Som tehotná?

slavka123456
12. feb 2013

baby uz som tu raz jednu temu dala ale nedami to a k dr sa najblizsi mesiac este asi nedostanem ... chcela som ze v decembri som mla nechraneni a v janusari som dostala menzes.. potom som sa divno cely cas citil a ked mi mala prist menstruacia teraz vo februari takmi meskala spravila som si test a bol tam duch na 4 den od meskania som ju dostala a mala som ju 4 dni a divnu aku som este nemala ... a stale ma hlava boli prsia ma nebolia uz ale mam na nich zily navrete a podbrusko ma pobolieva ale robila som si dneska test lebo uz som nevydrzala a ukazal mi negativny vysledok .... co sa telo somnu zahrava alebo ako to mam chapat ?

slavka123456
autor
12. feb 2013

a este som chcela ved to uz by mi aj tak asi mal test ukazat ze som tehu za taky cas nie ? ci stava sa ze test aj po takej dobe neukaze nic ??

sissy27
12. feb 2013

@slavka123456 ehm, a keby ti test potvrdil tehotenstvo, tak tiež sa celý mesiac nedostaneš k lekárovi?? 😝 toto nie je veštecký klub, len a len lekár ti dá odpoveď, všetko ostatné budú len dohady...

slavka123456
autor
12. feb 2013

@sissy27 je mi to jasne ze nikto mi 100= nepovie len ma zaujima co si o tom myslite a ci vobec po takej dobe by aj tak test neukazoval ze je pozityvny ... a ten duch ze bol a teraz test je negat a citim sa fakt divno zo vsetkeho mi je zle hlava ma bolii no neviem .. a test mi ukazal ducha dva dni pred ms co prisla

sissy27
12. feb 2013

@slavka123456 úprimne? väčšine užívateliek je tvoj cyklus ukradnutý - každá má totiž svoj 😀 ... ak si mala nechránený sex, tak by si mala vedieť, že možnosť tehotenstva tam je, takže naozaj sa budeš musieť asi odlepiť od compu a ísť k lekárovi pre jasnú odpoveď a nejaké riešenie...

acer11
12. feb 2013

ani ja..... 😀

mrva
12. feb 2013

@slavka123456 ja som duchov mala tiež, keď som nebola tehu. Mne to už nepripadá ani divné. Ak nemáš možnosť ísť doobeda k dr., choď na gyn. pohotovosť večer. Tam ti spravia uzv, vyšetria Ťa a budeš vedieť na čom si. Ale ja by som sa nebála. Tak dlho po styku by test už ukázal //

hadassah
12. feb 2013

@slavka123456 mohlo ísť o biochemické tehotenstvo. Proste niečo tam chvíľu bolo a už nie je.

barboritta
12. feb 2013

hej,mne sa to stalo tiež a tehotná som nebola.to až o mesiac 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre