Bolesť krížov, pŕs a podbruška. Som tehotná?

alina765
16. júl 2021

Čaute mám takú otázku. Včera som mala ovulácie aj má boleli kríže ,podbrušku, prsia, a od pondelka som mala pohlavný styk ale po stojačky. Potom som si ľahla 10 minút.
Je možné že otehotniem? Keď zomna vitieklo ?
Je tam nejaká šanca??

sisa_s
16. júl 2021

Hadam vytieklo, nie vitieklo 🤦 mala si sex? Mala...tak sanca na tehotenstvo je vzdy...boze, tieto otazky

nikpa
16. júl 2021

@alina765 no čo myslíš? Keď muž a žena majú styk počas ovulácie môžu splodiť dieťa? Hm? Vytiect to z teba vytečie vždy, na tom pri otehotneli nezáleží, spermie sú už vtedy dávno na ceste...

petka1402
16. júl 2021

@alina765 si si ľahla? 🤦‍♀️ Stojku trebalo

alina765
autor
16. júl 2021

@petka1402 Bola aj stojka neboj 😂

alina765
autor
16. júl 2021

@sisa_s Každá a jedná dáva diskusie 🙂.

petka1402
16. júl 2021

@alina765 gratulujem polohy naštudované máš 👍 teraz šup šup sa niečo naučiť o ženskom tele a tehotenstve... Aby nevitieklo 🙈

alina765
autor
16. júl 2021

@petka1402 Áno máš pravdu o tehotenstve neviem nič, teda keď som ešte tehotná nebola 😂🤷🤷.

petka1402
16. júl 2021

@alina765 dobre, nebola si tehotná, ale snáď aspoň ZŠ máš ukončenú, tam sa to dopodrobna berie

maleficent22
16. júl 2021

Áno, je tam šanca. Spermie môžu určitú dobu prežiť a dostanú sa dnu veľmi ľahko, ako to už niekto písal, nezáleží na polohe, ani na tom, že z teba vytečie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre