Bolesť podbruška. Môžem byť tehotná?

lulu19961
22. feb 2019

Ahojte baby, o dva dni mám dostať MS, už týždeň mám bolesti podbruška ako som už písala v jednej diskusii spred pár dní. S priateľom sa bábätku nebránime len ma prekvapuje tá bolesť podbruška ako pred MS. Zvyčajne sa vždy vyhádžem na tvári, bolia ma prsia a som nafúknutá no teraz nič. Dokonca sa mi zlepšila pleť o 80% a prsia mám síce tvrdšie ale nebolia na dotyk. Sem tam sa mi zatočí hlava, bolí ma žalúdok a páli zaha. Môže to byť tým že mám v sebe malého tvora alebo sa moc sledujem a všetko si to nahováram?

hennyinnsbruck
22. feb 2019

🤷‍♀️
Uvidis ci pride ms. Je to 50/50

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa444
22. feb 2019

Ahojte môžem sa aj ja zapojiť ? Ms mám dostať až teraz 25.2 . No týždeň pred ms dňa 19.2 som mala počas celého dňa trosku jasnej krvy nikdy nie na nohavickach len na papieri . Potom to už len pokračovalo hnedym výtokom až do teraz . Všetko vo veľmi malom množstve . Test si nechcem ešte robiť nakoľko mám stále 4 dni do očakávanej ms . Myslite že sa môže jednať o tehotenstvo ? O bábätko sa snažíme

bubbinaa
22. feb 2019

Môžeš, pokiaľ sa snažíte alebo si nedávate pozor tak je tu šanca ale na isto ti to nevie nikto povedať. Jedine počkať či príde ms

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 🤦‍♀️🤦‍♀️50/50

kikaaa444
22. feb 2019

@bubbinaa neivem či odpoved patrila mne . Dúfam že sa podarilo .. prsia má pobolievaju dúfam že ms nedostanem , aj som si skôr myslela že som zo stresov dostala o týždeň skôr no krvacanie vôbec nepokračovalo ..

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck ďakujem 🙂 viem že nikto mi tu neporadí môj problém vyrieši len test no kým si ho spravím tak rada by som aspoň zozbierala skúsenosti iných žien nech si zbytočne nerobím nádeje 🙂

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444.. Co zena to ina skusenost.. Uvidis ci ms pride

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck ja viem ..máš pravdu ale treba chápať aj nás my bezdetné čo po tom túžime hľadáme nádej hádam vo všetkom 😂😀

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 moja chapem chapem ver mi. Patrila som tiez k snazilkam a kazdy mesiac dufala... Sledovala som sa, priznakov som X mala kazdy mesiac.. Som si toho prezila😂 a ms stale prisla. Zato stale pisem na taketo otazky 50/50.
Viem ze si nedockava a dufas ze je to tam, aj ti to ozaj prajem, uvidis. Ked tak sprav test 1-2dni pred MS

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck ďakujem 🙂)) ale myslím že dostanem príznaky Tomi nasvedčujú prsia má pred týždňom boleli trosku viac teraz sa mi zdá že ustupuju iba ma pichaju na bokoch po stlačení .. takze asi ms aaach

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 to nic neznamena... Ako sa vravi, kym neni Ms je stale nadej😉

ifava
22. feb 2019

Uvidis, nevzdavaj to este, mozno motyka vystreli 🙂

whatever1
22. feb 2019

@lulu19961 skus test, mozno ze uz ukaze ak si tehu.

beky1813
22. feb 2019

Tieto otazky ala vestica uz zacinaju byt otravnw

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck robila som si test lebo doma nevydržala .. slabá druha čiarka stále však mám ešte 4 dni do MS

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 ze slaba😂😂krasna ciarka supeeeer!!!

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck dúfam že to krvácanie bolo len uhniezdovanie ak mi v pondelok pride menzes asi sa odstrelim 😂😂

veronikaszabova
22. feb 2019

@kikaaa444 ze slaba ;) gratulujem

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 ano bolo uhniezdenie.. Pri takejto ciarke by nemal.. 👌👌👌 Urob testik zajtra vecera alebo v nedelu rano 😍 tesim sa 😊😊😊

kikaaa444
22. feb 2019

@veronikaszabova ďakujem ❤️❤️

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck ďakujem ❤️❤️ Fakt som to nečakala ale bola som v lekárni tak reku že spravím si pre tu srandu ... urobím ešte v pondelok alebo nedeľu tesiiiim sa🙂)

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 daj vediet potom😊😊

kikaaa444
22. feb 2019

@hennyinnsbruck dam a ďakujem za komunikáciu 🙂 len furt má tak mierne boli v podbrušku akoby pred ms stále som paranoidna že ju dostanem 😀

hennyinnsbruck
22. feb 2019

@kikaaa444 😉😉

To je normalne, maternica sa roztahuje. 😊

kikaaa444
23. feb 2019

@hennyinnsbruck dnes ráno mi vyšla druha čiarka oveľa slabšie nerozumiem tomu

hennyinnsbruck
23. feb 2019

@kikaaa444 oje... Mala si az poobede spravit ca o tom case ako vcera. Mozno si ho mala malo namoceny, hcg sa stupnuje obden.

kikaaa444
23. feb 2019

@hennyinnsbruck už je taký ako včera .. ten včera tiež stmavol až o pár minút , práve preto som chcela ráno že keď včera som poobede tak či bude v tom rozdiel keď vraj ráno je najlepšie

hennyinnsbruck
23. feb 2019

@kikaaa444 ked je rovnaky je dobre... 😊👌 Ano vravi sa z ranneho je naj ale maly odstup si tam mala 😊

kikaaa444
23. feb 2019

@hennyinnsbruck aj by som povedala že trosku tmavší keď som ich teraz porovnala ☺️☺️ Tak snáď sa zadarilo budem informovať ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre