Bolesť v podbrušku a 3 pozitívne testy. Som tehotná?

rebeeeka
23. aug 2012

Ahojte, robila som si 3 testy a vyšli pozitívne 🙂 a mám bolesti v podbrušku . Chcem sa spýtať či sa odhadom dá zistiť v ktorom som tyzdni a či uz je jasne že som tehotna ? A či sa na tom môže ešte niečo zmeniť ....

moncicip
23. aug 2012

Verit ci neverit tomu co pises? Ak pises pravdu a teda naozaj ti vysli 3pozitivne testy tak s najvacsou pravdepodobnostou tehotna si. A "odhadom" sa to da lahko vypocitat podla datumu poslednej ms ak si o toakom nepocula. Takze chod ku gyndosovi a ten ti povie ci si alebo niesi tehotna.

iva87
23. aug 2012

Pokial ti vysli 3 testy pozitivne tak tehotna urcite si, bolesti v podbrusku su v prvych tzydnoch uplne bezne, datum porodu a tyzden, v ktorom momentalne si si mozes vypocitat napriklad tu: http://primar.sme.sk/kalkulacky/stanovenie-term...

nanulik
23. aug 2012

... 😕

ale k veci bolesť v podbrušku na začiatku tehu je uplne normálna. to sa maternica zväčšuje a mení tvar.
v akom týždni si sa nepočíta odhadom! ale pozri si prvý den tvojej poslednej menštruácie a odvtedy sa to ráta.
a bohužial zmeniť sa môže vždy. na začiatku sa to niekedy nedá ovplyvniť ale potraty sa vyskytuju
a na koniec: Chod k dr.!!!

maslenka47
23. aug 2012

Odhadnut sa da, podla toho, kedy si mala poslednu menstruaciu. Tehotna si, a ci bude tehotenstvo uspesne nemas zarucene, az kym sa dieta nenarodi zive (a co vsetko sa moze decku stat najblizsich 90 rokov po narodeni, radsej ani nepomysli...). Uff.. babam co kladu taketo priblble otazky by som normalne dopriala nikdy v zivote nemat deti...

pikha
23. aug 2012

V tehotenstve neplatia ziadne pravidla 🙂 vzdy je mozne vsetko. Evidentne si tehotna, ked ti vychadzaju pozitivne testy 🙂 ale to ostatne, co sa pytas, budu zatial len dohady a domienky, ktore toho vela nepovedia, pociatocne stadium je velmi krehka vec. Ked ti bude aspon 7dni meskat MS, zbehni k dokymu a uvidis. Drzim palce 🙂

bajana
23. aug 2012

- tyzden tehotenstva sa urcuje od dna poslednej menstruacie
- tehotenstvo zvycajne potvrdzuje lekar, nie test - ale ak ti to staci, tak potom ano, je jasne, ze si tehotna
- ista je v zivote len jedna vec, takze zmenit sa moze vzdy vsetko....ale najlepsie ti na toto odpovie lekar

nabuduce skus trochu guglit, tieto info najdes na nete do 2 sekund....

vinifred
23. aug 2012

..ja som si urobila jeden test,vyšiel pozitívne a išla ku gynekológovi..aká to ťažká maturita.. 😀

kika1111
23. aug 2012

no moja, nachystaj si zošítky a peračník do školy - nezabudni na vodové farby a vypni si túto stránku... azet už nefunguje??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre