Bolesť vaječníka a chrbátu, točenie hlavy. Som tehotná?

ina666
30. aug 2017

ahojte baby chcela bi som sa siptat ci to je mozne tento mesiac som mal menzes 21 a prvi den slabo vobec ni an na druhi den slinejsa aj deruhi den a na treti den us vobec nic a mam nafuknute beruskoa a us je po menzes 6 dni a stale mam bolesti jedneho vajecnika a chrbata a stale sa mi toci hlava a stale casto chodi na malu bohlo byt to tehotenstvo

sweetlip
30. aug 2017

Ano moze sa jednat o tehotenstvo,ale aj nemusi.Treba skusit test,uz by mohlo byt nieco na teste vidiet.

ina666
autor
30. aug 2017

jeeeee dakuje ale bojim sa zeby nebol negativni strasne tuzi po babetku a nekdi mam spodk bruch dvrdi a akobi pona vlezlo tane nieco neviem to visvetlit a inak sa neda zisti

sweetlip
30. aug 2017

Z krvy ale na to sa caka .Takze sup do testu.Tyzden po ms uz test urcite ukaze ci si alebo niesi tehotna

ina666
autor
30. aug 2017

@sweetlip 😀 dufam aj mam vodnaty vytok tak neviem je 5 dni po menzese tak asi si pockam 5 dni dakujem ty velmi pekne ze si mi odpisala aj ked sa najem tak ma nafukne jak keby som bola v tretom mesuace dufam ze tam budu bve ciarky lebo us ty mesiac ce sa snazime o babetko

nini1010
30. aug 2017

@ina666 5 dni od ocakavaneho terminu menstruacie uz musis mat ozajstnu druhu ciarku ziadneho ducha!tak co je rozumnejsie varit z vody alebo si zbehnut ore test a vediet hned?

ina666
autor
30. aug 2017

@nini1010 nevien ale skusim zajta si kupit lebo dnes som v paraci tak nestiham si kupit ale podla teba mali si stim skusenosty ze by to mohlo by tehu ale aj sa voji ze bude negativ🙂

sweetlip
30. aug 2017

@ina666 Aj s tym treba ratat ze moze byt negativny.Ja ked som si vzdy myslela ze som tehu,tak som nikdy nebola.A ked som verila ze tehotna niesom tak som bola.Vela zien si pri snazeni o babatko dokaze priznaky aj vsugerovat

ina666
autor
30. aug 2017

ved tot si ties misli ale rano dne som sli len merala teplotu lebo som citala na nete ze sa da zistit z teplomerom a ja som mala 36.1 ta neviej racej pojdem si kupit zajtra test a uvidim co ajak to aka bi mala byt teplota pri tehu dakujem

sweetlip
30. aug 2017

@ina666 teplota sa meria pred tym ako vstanes z postele v posve(ja som merala pod jazykom) a mala by mat cca 37

ina666
autor
30. aug 2017

ze ma byt teplota 37 v tehu presne tak zajtra skusm merat teplotu dik velmi si mi pomohla🙂

ina666
autor
30. aug 2017

@sweetlip zabudla som len eano mam merat teplotu alebo

nini1010
30. aug 2017

@ina666 To sa takto strasne tazko hodnoti.lebo mam skusenosti akutat s tym,a aj sama na sebe,ze ked zena chce byt velmi tehotna extremne sa pozoruje a vsugeruje si aj to co by si bezne nevsimla.ja by som na tvojom mieste naozaj doverovala iba tomu testu.

ina666
autor
30. aug 2017

@nini1010 tak to mas p ravdu 100 percet zisti len stestov svok moze to je ze sami si to domilas co strasne chcem bab vies v maji som mala spontalny potrad bola som 15 tizdni ta bi som chela tak malicke no uvidime pockam si na prirodu ale velmy ty dakujem ze si mi odpisala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre