Bolesti počas prvých dní po vynechaní menzesu

miroslavaa31
26. feb 2018

Ahojte,menzes mi meska sice len 3dni,cyklus mavam prav.28dni a na teh.teste je velmi slabucky duch. Zaujima ma ,ci je normalne,ak by som aj bola tehu-mam uz niekolko dni dost casto bolesti v podbrusku-stahy ako pri menzese,krce,pichanie-skor chvilkove,predycham a prejde to,ale celkom bolestive. Aj v noci sa na to budim. Nechcem zatial stresovat,len neviem ci to moze patrit k zaciatkom tehu.dakujem

janush
26. feb 2018

Ano moze to byt jeden z priznakov tehotenstva....

nika898
26. feb 2018

@miroslavaa31 ahoj ja som to mala pri prvom. Uz som cakala ze sa mi spusti menzes no neprisiel a na druhy den uz bola druha ciarka na teste. Doktor mi dal nato magnezium. Drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉

d_ika
26. feb 2018

@miroslavaa31 Ahoj ja som mala veľmi podobne príznaky pri dcérke, prirovnala by som to k začiatku choroby močových ciest... take pobolievanie, ťahanie, napätie.... najlepšie je ist sa ukázať k lekárovi, aby ta prezrel 😉držím palce

marianna_peskova
27. feb 2018

Myslím, že je to viac ako jasné. 🙂 Ale pre istotu by som sa na tvojom mieste otestovala ešte po pár ďalších dňoch meškajúcej menštruácie.

stehli
28. feb 2018

Chcela by som vás poprosiť o radu. Uz mesiac mi mešká MS, test pred týždňom negatívny. Uz cely ten mesiac špekulujem ci mozem alebo nemozem byt tehotná. Mam PCO chvíľu (cca 3 mesiace) som mala dobrý cyklus a ked sa zlepšil prišlo toto. V den očakávanej MS som mala bolesti v podbrušku, myslela som ze to uz príde, nic neprišlo ani par dni po s bolesťami. Teraz sa to opakuje az na to ze to trvá tyzden. Mam pocit ze mam menzes no nemám ho. Prsia mam naliate, bradavky citlivé.... Uz mi je z toho pocitu na vracanie 😢 K Dr. neviem ci ísť, kedže mam ten cyklus aký mam ( nepravidelný). Neviem ci cakat na menzes ci co... Mozem byt tehotná aj ked mam test negatívny? Nestretla ste sa uz niektorá s týmto?

miroslavaa31
autor
28. feb 2018

@stehli mesiac meskania je u dost,skus si urobit cerstvy test este a isla by som k lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre