• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti podbruška a krížov. Som tehotná?

15. februára 2013 
Ahojky mám skoro to samé bolesti v celém podbříšku, které přecházejí do kříží na zádech. Začátek poslední menses 24.1., začátek bolesti 11.2. a trvá stále až do ted. Prsa sice citlivá nemám, ale ani u prvního dítka jsem je neměla v těhu citlivá až ke konci těhu. S přítelem jsme se snažili od středy 6.2, čtvrtek, pátek, neděle, pondělí i když v pondělí to bylo dost bolavé jestli je to opožděná ovu. , tak nechápu jak to jiné zvládají při milování to totiž bolí opravdu dost. Odhadované plodné dny jsem vypočítala cca od 5.2 do 10.2. Mohu se zeptat zda má některá podobné zkušenosti? Myslím jestli to nejsou náhodou příznaky započatého těhotenství, na test je ještě brzy. Pokud bolest nepřejde tak v ůterý mažu na gindu. A kdybi to bylo opožděná ovu trvali by bolesti více jak 5 dní ? Jsem s toho celá zmatená a přítel taky, myslí si jesli mi našim snažením nějak neublížil, nikdy předtím jsem ovu bolestivou neměla. Děkuji za jakoukoli radu.
15. feb 2013 o 04:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weweruschka Zapomněla jsem dodat že jsempřehnaně unavená vždy odpadnu s malým při uspávání nebývalo to tak
15. feb 2013 o 05:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok