• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v krížoch. Som tehotná?

28. marca 2008 
Ahojte bola som u doktora mala som bolesti v podbrusku a strasne ma bolia krize.Pred tyz.som si robila dva testy a boli poz.ale mi povedal ze su to zle vyhodene peniaze.Povedal ze je to ovulacia a mam cakat este na mrchu.A ze moze byt aj to ze som vo 4tyzdni,ale mi nezobral ani krv iba ma prehmatal.O 14 dni mam prist znova neviem o co mu idete. :unamused:
27. mar 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš dobré, aspoň ti povedal, aby si prišla o týždeň, mne spravil prehliadku a povedal, že dovidenia o rok, pako...a tiež ma boleli križe ako nikdy a este aj špinenie som mala, bolo mi zle, zápchu som mala... ako ja neviem, s priateľom sme sa milovali, ale namala by som byť z čoho tehotná, ale možnosť je tu vždy, ako som sa dočítala...
28. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kk23 kedy máš mať mrchu?
28. mar 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o tyzden ale ma bolai krize mam vytok a bolesti v podbrusku
28. mar 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
k23 mňa dnes začali bolieť kríže,ovulku som mala min. týždeň... A kríže ma stále boleli počas MS a tú mám dostať na budúci týždeň...
28. mar 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mareklucka mne je dnes strasne blbo.Tak sa snazite cakas na mrchu?Mne sa bohove drieme a boli ma vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano snažíme sa,je mi to divné a k tomu ma začali bolieť aj prsia... Najradšej by som skúsila test,ale myslím,že to je ešte skoro a preto ešte počkám asi týždeň a potom skúsim.V koľký DC si si robila testy???
28. mar 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala men.ale inu ako mavam tak sa mi to nezdalo.Urobila som si dva testy a boli poz.bolo to pred 2tyzdnami o 14 dni mam ist ku gyn.na sono. :wink: Test sa da spravit po 5 dnoch mozneho otehotnenia :grinning:
28. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viem,že sa dá ale neverím tomu... Tak Ti držím palce aby to dobre dopadlo :wink:
28. mar 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak musis len cakat neboj ono to pride :wink: A nech sa aj tebe dari len trebe mysliet pozitivne aj ked to niekedy nejde :grinning:
28. mar 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem,ja myslím pozitívne :dizzy_face: Potom daj vedieť ako dopadlo to sono :wink:
28. mar 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Napisem sa tesim :grinning:
28. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok