• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bolesti v podbrušku. Môžem byť tehotná?

22. októbra 2014 
Ahojte babenky chcela by som vás poprosiť o radu..začala som pociťovať bolesti v podbrušku..bola som za svojou gynekologičkou a ona mi dala nejaké antibiotika vraj som prechladla..doužívala som ich a bolí ma to znova..pred mesiacom som mala menštruáciu v 24.dni a teraz čakám na menštruáciu už som ju mala dostať dávno dnes je to už 30. den čo obvykle nemávam..mám s toho strach..tehotná by som nemala byť lebo mi robila vyšetrenia 1.krát keď som tam bola a boli negatívne a od vtedy som už mala normálnu menštruáciu..prechladnutá nie som lebo necítim bolesti iba v podbrušku stále ako keby som mala dostať ale stále nič ani len náznak. Je možné že by som bola v druhom stave? ako dlho môže meškať menštruácia?
23. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: veď si urob testík...mimochodom ja keď som bola tehu cítila som v podbrušku akoby tlak,proste ako by mal prísť menzes

...ak si tehu tak môže meškať 9 mesiacov :grinning:
23. feb 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
lincina, tak to riesim teraz aj ja, akurat si o chvilu idem pe papier na UZV, snad zajtra pojdem....tu nerobi UZV gynekolog totiz.....take iste bolesti ako ked mam silny menzes v prve dni a este plus ked si stlacim miesto kde by mal byt pravy vajecnik, picha a boli....ja zasa riesim ci to nebdue nejaka vacsia cysta a bojim sa :frowning2:
23. feb 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam tento problem.. :rolling_eyes: kramy meskaju treti den :rolling_eyes: a bolesti v podbrusku su na nevydrzanie.. mam podozrenie na chronicky zapal mocovych ciest.. a uz neviem,ako proti tomu bojovat :unamused:
antibiotika uz nechcem.. :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak pijem caje.. tehul urcite nie som.. :wink:
ja nemam cas behnut k dokimu.. tak ked budete mat nejake vysledky, dajte vediet :wink: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte meska mi menzes a mam strasne bolesti v podbrusku. Test som si robila asi 4 krat a je negativni. Strasne sa bojim a neviem ci som v tom alebo je to nejaka choroba. Byva mi aj casto zle skoro az na vracanie stalo sa to uz niekomu. Za rady Dakujem
29. sep 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...
22. okt 2014 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok