Bolesti v podbrušku, pozitívny test a výtok

martuska90
14. mar 2015

Caute babule...
Už síce jedno mimi mám a to sme sa dozvedeli 16.3.2013 (namiesto mrchy ružový výtok a pozitivny test)
Teraz je 14.32015 a zase ružový výtok a pozitivny test......ALE!!!!!!!!!!!!!
Včera som mala raz na papieri ružový-červený výtok....Kedže ma ale ani len nenapadlo že by som mohla byť tehu,kedže sa nám min. mesiec nechcela mooc snažiť...tak som si myslela,že prišla mrcha....No do večera už vooobec nič...tak som si ráno urobila test je poziťívny 😅 😅 😀
Tešili sme sa jak male deti...ale od obeda ma pobolieva podbruško a ked sa utrem tak červeno-ružový výtok....
Predtým som to nemala...A kedže už som prešla jedným potratom sa bojím aby to neprišlo zase...
Nestalo sa Vám niečo podobnee???
Dakujem za každu odpoved 😵 😵

neznama23
15. mar 2015

Ja som krvacala isla som k doktorovi ten mi dal tabletky na udrzanie plodu a aby som prestala krvacat podatilo sa a uz spm v 11tt

zrubka
4. apr 2015

Ahojte baby . Chcela by som sa spitat odvaz ci by ste mi vedeli poradit mavam uz tri dni bolesti pod bruskom a bolia ma vajecniky a troska som aj shudla ci mozem byt tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre