Bolesti vo vaječníku a meškanie menštruácie

Ahojte baby...chcem sa spytat ci uz ste sa niektora s tym stretli a pripadne ako to dopadlo....naposledy som mala mršku 12-15.4 mavam cca 30dnovy cyklus a prvy krat sa mi stalo ze tyzden pred mrskou som mala 5,7,8.5som mala len rano taky jemny vytok taky hnedo ruzovy....odvtedy ani naznak po mrche dnes som uz 45dc a vcera a dnes som mala take silne pichanie v lavom vajecniku co to moze byt.Ide o mozne tehotenstvo alebo skor o nieco ine??o babo sa snazime 2roky inak test som si robila tesne po tom ako som mala ten vytok a test bol biely mam skusit radsej dalsi??dakujem
bonaqa2013
26. máj 2015
Však som to už napísala, kde to odišlo.... Môžeš byť tehu, len tá bolesť vaječníkov sa mi nepáči. Pri 2 tehu som mala bolesť a o niekoľko hodín som skoro potratila - bola som vtedy v 8tt. Predpíš si kľudový réžim....
mima207autor
26. máj 2015
@bonaqa2013 teraz ma cakaju 2dni volna takze doma budem minimum na nohach...mam si podla teba spravit test alebo radsej este pockat??
bonaqa2013
26. máj 2015
@mima207 kľudne si sprav test. Aôe ten kĺud si dopraj
monika5191
27. máj 2015
Pokiaľ je to bolesť stále na jednom mieste, môže ísť aj o mimomaternicové tehotenstvo.

Začni písať odpoveď...

Odošli