Bolestivé bradavky a negatívny test

dufajka2017
6. okt 2017

Ahojte 12 deň meškania menzesu... Už som sem písala dávnejšie meriam si bazalna teplotu ta sa pohybuje medzi 37.1_37.3....keď som mala dostať menzes aj som taký pocit mala ale ináč teraz žiadne príznaky iba bolesť v podbrušku viac menej bolestivé bradavky...test bol aj dnes negatívny a myslím že k oplodneni mohlo prísť 11.9. Doktorke idem budúci týždeň... Myslíte že môžem byť tehu aj keď mi test nič neukázal alebo mali ste niečo podobné..

meggyinka
6. okt 2017

@dufajka2017 mozes byt na zaciatku tehu mozno 3-4tt a vtedy este ani test neukaze. Mne ukazalo az v 6tt // ciarky. A rob si rano test

sweetyna
6. okt 2017

@dufajka2017 kludne mozes byt v tom. Uvidis, co ti povie doktorka ale je velka pravdepodobnost. Niekdy sa stane, ze test zle ukazuje

nelinka2009
6. okt 2017

Zrejme mas hladinu hcg este nizko a tak je test negat, ale kludne mizes byt v tom.

silverrko
6. okt 2017

Zelam ti to uz podla name dufajka poznat ze dufas ...no ak sa nepodari nevesaj hlavu su aj ine moznosti.....treba bojovat a ist si za svojim.

nelinka2009
6. okt 2017

Inak ak nic tak skus kvapky gynex a naozaj na to nemysliiii stale

dufajka2017
autor
6. okt 2017

Ďakujem no uvidíme veľmi túžime po babetku ale nejako sa na to ešte neúpinam že by som Mohla byť hlavne po tých negatívny testoch :/určite vám dám vedieť ako som dopadla u doktorky

arawis
6. okt 2017

Mne meskal menzes 4 tyzdne a az potom test ukazal dve ciarky 😉. Drzim palce 🙂.

xxxxxnnnnn
6. okt 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

deti95060810
6. okt 2017

kúp si iný test - od iného výrobcu...

lilu7
6. okt 2017

Rozne druhy testov skus a aj druha "pol ciarka"sa rata😉

dufajka2017
autor
7. okt 2017

Baby... Tak včera večer ma bolelo podbrušku na ľavej strane... Dnes skoro ráno ako som šla do roboty som si našla trosku bledej krvy.. Nevoľnosť a trošku bolesti brucha.uhnezdenie to asi nebude to by bolo neskoro od odpolodnenia.. Asi tá mrcha po 13 dňoch predsa len príde :/

nelinka2009
7. okt 2017

To moze byt aj ovulka aj menzes

dufajka2017
autor
7. okt 2017

@nelinka2009 podľa kalendár by som mala dostať ovuláciu teraz v utorok... Asi to bude menzes a opäť začne kolobeh na snaženie sa 🙂 som síce sklamaná ale tak nevzdávame sa

silverrko
7. okt 2017

@dufajka2017 koľko sa snažíte? Kúp si ovu testy choď na istotu. Popripadne ešte k lekárovi dá ti lieky nie je možné potom ak ste obaja zdraví aby sa nezadarilo. Držím palce

nelinka2009
7. okt 2017

@dufajka2017 nebud sklamana... Aj to snazenie ma svoje caro... Napr. moj mm sa snazil velmi rad... 😁😂😁😂 nesmies na to mysliet, naozaj dceru sme pocali na chate... Kde som si bola ista, ze ked uz rok a pol nic, tak uz nice nebude a aj tak sme boli na dalsi mesiac objednany do centra, tak ze si poslednu chatu uzijem... Dam si oblubene ruzive vinko, zapalim cigu ... Som prestala kvoli babatku.... A bolo... A syna sme pocali v mesiaci ked bol muz na sluzobje a dona bol jeden vikend... Sex sme mali 2 krat... Si zo mba robili srandu, ze je od postara... 😁😂😁😂 ale tu podobu nezaprie... Tiez som si bola ista, ze vtedy sa to urcite nepodari... Psychika rpbi vela, ale viem, ze je tazke nemysliet, nedufat...

dufajka2017
autor
7. okt 2017

@silverrko ďakujem krásne áno berieme aj vitamíny testy sme mali dobré ale asi není ešte ten čas neviem snažíme sa dá sa povedať tak pravidelne 5 mesiacov. Není to veľa ako mi aj doktorka vravela ale keď človek túži po dieťatku príde mu to ako nekonečný čas...

dufajka2017
autor
7. okt 2017

@nelinka2009 samozrejme "plodenie" má veľké čaro určite nevesam hlavu ideme ďalej snažiť sa samozrejme budeme a nevzdáme sa 🙂 len presne ako píšeš je to ťažké na to nemyslieť 🙂 ďakujem za pekný komentá aspoň som sa trosku usmiala 🙂

silverrko
7. okt 2017

@dufajka2017 a ovu testy robíš? Však kašli na počty ...plodné neplodne každá má inak..takto pôjdete na istotu.

silverrko
7. okt 2017

@nelinka2009 :D haha

dufajka2017
autor
7. okt 2017

@silverrko minulý mesiac som si robila bazalnu teplotu si meriam.. Veď je prednami ďalší mesiac skúsime znova 🙂 poradím sa aj s doktorkou aj tak k nej idem a uvidíme čo čas ukáže 🙂

silverrko
7. okt 2017

@dufajka2017 kašli na meranie test máš najlepší..sa budeš iba sledovať.

silverrko
7. okt 2017

@dufajka2017 nepoznám ani jednu z okolia kt by sa to takto nepodarilo hneď...s predp.ak ste obaja ok

dufajka2017
autor
7. okt 2017

@silverrko no ja poznám aj také ktorým sa to tak nepodarilo... Ale samozrejme to vyskúšam pravidelne a uvidíme ako to vide 🙂 každopádne ďakujem za rady a názory

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre