Bolí ma vaječník a mám výtok. Bude to tehotenstvo?

slneq
15. mar 2021

Ahojte poraďte mi, bolí ma pravý vajecnik a maternica.
Som 4 5 DPO.Pocas plodných dní a ovulácie sme išli na plno lebo chceme miminko.Mam výtok Biely do hnedá.
Myslím si že uhniezdovanie to nebude 😒 je to ešte skoro čo si myslíte vy ??? Poraďte mi 😭😭.

sunshine_18
15. mar 2021

@slneq môže sa uhniezdit 5dpo ale je to zriedkavé, za nejaké 4dni skus 10tkovy test

slneq
autor
15. mar 2021

@sunshine_18 Neviem no nechcem byť sklamaná.Ms som mala 26.2. a plodné dni začínali mi od 7.3 pohlavný styk som mala 2.3, 11,3 a 12,3 ovuláciu som mala cca 12 13. A teraz mám silnú bolesť vajecnika a maternice je to ako keby začala ms.

slneq
autor
15. mar 2021

Prechladnúť som sa nemohla keď som celi deň doma.

sunshine_18
15. mar 2021

@slneq no ja som mala tiež ms 26.2. A ovuláciu 11.3.

slneq
autor
15. mar 2021

@sunshine_18 Aha tiež sa snažiš o mimi? Máš deti? Lebo ja nemám zatiaľ deti neviem ako to je kedy sa uhniezdi či sa už mohlo uhniezdit za ten čas

slneq
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
16. mar 2021

uprimne, nemyslim si, ze dnes by so mala akykolvek priznak, na to je este velmi skoro, vajicko este ani nemuselo doputovat do maternice ak sa podarilo a oplodnili ste (trva to 5-7 dni kym sa spoja, doputuje a zacne uhniezdovanie), skor to vyzera na ovulaciu, nemohla si ju mat posunutu? kazdopadne pockala by som bud, ci bude menstruacia meskat a potom spravila test alebo minimalne 5 dni, na 10 DPO by mohol nieco ukazat, za predpokladu, ze ovulacia bola, ked si myslis, ze bola

sunshine_18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slneq
autor
16. mar 2021

@petamich koľko dní v tele vidrzia spermie? Keď som mala poh styk 12.3...

petus998
16. mar 2021

@slneq pri plodnom hliene aj 7 dni max a pri neplodnom ze umieraju hend

petamich
16. mar 2021

@slneq tak 1-2 dni isto, pripadne aj dlhsie, nazory odbornikov su rozne (mozu aj 7 dni ak su kvalitne a prave bola ovulacia, plodny hlien atd. ale to uz je skor extrem, na ktory by som sa nespoliehala)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre