Grafy bazálnej teploty - skúsenosti

nikus20
18. dec 2013

Baby prosim Vás ktorá z Vás otehotnela a robili ste BT graf vedeli by ste mi to sem hodit 🙂 chcem vediet ci je sanca fakt ze by mi stupla zajtra hore ci niektora z Vás ma to ako ja som nasla par po internete ale tak pre istotu Vám sem dám aj moje čo mám ja zatiaľ 🙂) MOC DAKUJEM KED SEM PRIDATE FOTKY 🙂))...je velmi dufam ze zajtra znova narastie teplota🙂

nibiru
18. dec 2013

no neviem neviem mne to príde skor že toto vyzerá na mrchu ☹ pozerám že si začala cyklus presne ako ja 21.11 ja som práve dnes dostala mrchu snažím sa už pri malej 2r. teraz pomali zase 2r. spolu 4 roky merania a nestalo sa mi ešte ani raz že by mi klesla a zase stupla ak klesla vždy došla mrcha ☹skôr sami stalo že fytosoja mi zdvihla teploty a ešte 3den ms som mala nad 37 hoci som tehotná nebola.

nikus20
autor
18. dec 2013

@nibiru hej? noaj som tu poezrala baby mali vacsinou tak ze dva tri dni pred MS znizilo sa ale ja praveze nema moc nizko prave preto sa aj zaujimam🙂 a potom im islo naspat hore🙂 no ja som mala MS 22.11

nibiru
18. dec 2013

@nikus20 držím silno palce aby ti to vyšlo 2x sa mi stalo že som mala slabých duchov na posledy 1den silnejšieho a do ms čiarky zmizli biochemické tehotenstvo čo už.videla som pár grafov kde takto troška klesla teplota no nič musíš počkať 1-2dni a uvidíš či vyskočí hore.pozerala som že si špinila skus test teda až o 1-2dni pretože test ti ukáže čiarky až po uhniezdení 1-2dni skor nie lebo hcg sa tvorí až po uhniezdení. Pri Lare som na 24dc krvacala asi 10min o 2 dni bol duch kamoška teraz bola na umelom oplodnení a na 10 den začalatroška špiniť a veru o dni krásne //

nikus20
autor
18. dec 2013

@nibiru hej hej🙂 to viem..no uvidime ci teplota stupne zajtra silno dufam ze ano🙂 ked nie tak co uz no skusime odznvoa ale stale dufam ze to vyslo🙂 hej hej uz len podstate dva dni a uvidi sa🙂 ael to cakanie je nekonecnee

nikus20
autor
18. dec 2013

@nibiru jej to je super🙂 noja tiez pevne verim ze je tolen uhniezdovanie🙂

stefivarg
18. dec 2013

@nikus20 meriaš len prvý mesiac, ešte nemôžeš vedieť aké máš teploty pred MS. takže zbytočne nestresuj, chce to klid. ak si tehu, tak ostaneš, ak nie, tak začnete zas 😉 držím palce, aby to bola prvá možnosť... 🙂

nikus20
autor
18. dec 2013

@stefivarg dakujrn 🙂

nikus20
autor
12. jan 2015

@stefivarg heh ake stare hned na druhy mes. merania a uz som bola tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre