Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chuť na sex ako príznak tehu

pivoniatko
3. jún 2014

Mám strašne chuť na sex môže to byt priznak? Zažila ste to niektorá???

laurita02
3. jún 2014

ja to mam skor cez ovulku :D

lolonka
3. jún 2014

@pivoniatko ...ahoj...ja áno...ja som mala strašnú chuť počas celého tehu.. 😀

pivoniatko
autor
3. jún 2014

🙂)) ja ešte neviem, či som tehu... Ale už sledujem nejake príznaky🙂) a toto je jeden z nich🙂

pivoniatko
autor
3. jún 2014
zuzkasu
4. jún 2014

Ja sice neviem ci som na 100% ale myslim ze hej a chut na sex mam neskutocnu 😝

pivoniatko
autor
4. jún 2014

@zuzkasu ani ja ešte neviem či som... Ktorý den po si?

zuzkasu
4. jún 2014

@pivoniatko no 9.5. Som mala ms a 25.5. Sa nam smyklo presne v strede ovulky 🙂 moj vnutorny hlas mi vravi ze som...... dva testy mali duchov a jeden vraj naspolahlivejsi nic. Takze nevim ale sledujem sa jak psycho ..... uz mam dvoch chlapcov. Takze ak budem bude to vesele 🙂 a Ty si kolko po???

pivoniatko
autor
4. jún 2014

@zuzkasu no ja som mala ms 15.5 a skúšali sme 25.5 a 29.5 a 1.6. ;)) test som si robila dnes ráno ale asi je ešte skoro zatiaľ nič... Ale tiež sa sledujem ako blázon ... Som unavena a točí sa mi hlava tak nejako mdlo mi je proste zvláštne ... A aj podbrusko ma vcera bolelo... Co myslíš?

zuzkasu
4. jún 2014

@pivoniatko no tiez mam pichanie, boli ma hlava prsia. Tiez taky zvlastny pocit kamoskt mi vravia vraj som ina . Myslum ze mozes byt, ale asi je u nas rozhodujuce ci sa vajicko dibre uhniezdi. Snad nam to vyjde drzme si palceky 🙂

pivoniatko
autor
4. jún 2014

@zuzkasu kedy si budeš robiť najbližší test?

lussya
4. jún 2014

baby, aj ja sa sledujem, vsetko hocico na sebe a je to divne, ale fakt sa snazime o male, ale tento mesiac som vobec na to nemyslela a mozno je to tu... ja som mala MS 4.5. a furt nist, uz dva dni meska... ale test som si este nerobila, nech nie som sklamana. prsia ma bolia len trochu, skor ma boli to podbrusko akoby som mala MS dostat a nic.. ale to len sem tam, si to ani neuvedomujem.
no a chut na sex? pri prvej som mala stale.. ale teraz skor mam take obavy, tak ani chut nemam.... 😎

lussya
4. jún 2014

juuuj, a dalsi priznak ze mam uplne peknu plet, vobec nie som vyhadzana... tak neviem. ale ak do soboty nedostanem, tak robim test....

mamaveronika
4. jún 2014

ahojte aj ja to práve riešim...5.5. som mala poslednu MS, a zatiaľ nič, v pondelok som si robila test ale vyšiel negatívne, další chcem skusiť až v piatok...už dva týždne ma bolí podbruško ako by som mala dostať a nič, aj kríže ma bolia, som unavená, a včera aj dnes som mala hnačku...a som vyhádzaná...mam dvoch chalanov,a s mužom sme sa chránili, ale ked ani tie kondomy niesu na 100% či? ja fakt neviem...čo myslite

nikolka2014
4. jún 2014

Keby mal byť priZnak tehu chuť na sex... Tak to by som mala bezpriznakove tehotenstvo :D mňa napríklad chuť úplne preala :o snáď sa to veľmi rýchlo napraví pretoŽe sa snažím ako sa len dá aby to bolo s tou chuťou take ako predtým :D :D

zuzkasu
4. jún 2014

@pivoniatko popravde cely den v robote nad tym rozmyslam. Nemohla som tam dnes obsediet krize ma bolia a tie prsia achh ☹ rozum mi hovori ze az ked mi bude meskat ms by ssom mala ale ako sa poznam nevydrzim to.Spravim asi v piatok alebo v sobotu.

zuzkasu
4. jún 2014

@lussya urcite daj info ked spravis testik drzim silno palce

Vidis plet tiez nemam vyrazku co vzdy pred mavam juj dalsi priznak 🙂

pivoniatko
autor
4. jún 2014

@zuzkasu
@lussya baby ja už som fakt šisi ....teraz som si spravila aspoň ovutestik a čiastka mi tam silnieee a teplotu bazalnu mám 37,1...neviem síce, co to znamenaaa ale tak skúsim co sa dá... Keď na tehu testy je ešte skoro

zuzkasu
4. jún 2014

Kde si kupila ovu test?? Myslis ze aj ten to moze ukazat?

pivoniatko
autor
4. jún 2014

@zuzkasu c dm drogérke🙂 a neviem čítala som tu niekde vraj tehu vedia ukázať aj ovu testiky🙂

lussya
5. jún 2014

tak baby, vcera som uz nevydrzala a spravila si dva testy, su tam dve ciarky, uplne slabucke ale su tam... tak si teraz drzim palce, nech tam aj ostanu a nech je vsetko ok... po minulom roku v juni tyzden pred svadbou MA, tak sa snazim mysliet pozitivne... a nestresujem sa. tak snad som tehu a bude vsetko ok.... 😉
drzim palce kazdej jednej..
@pivoniatko, a to tie ovu testy su aj na urcenie tehu?
@zuzkasu no a moj dalsi priznak je, ze prsia su take pevnejsie... aj strie mi pomaly miznu... a stale mi je teplo...
inac, raz ma to brucho boli, raz nie.. to je normalne? k dr sa este nechystam, pockam aspon dva tyzdne, nech je na ultrazvuku aj vidiet nieco...

zuzkasu
5. jún 2014

@lussya jej velka gratulaciaa nech sa babi silno drzi 🙂 no brucho nemusi podla mna boliet stale. Ja sa dnes citim uplne divne prehnalo ma spinit som zacala tak neviem. A v noci vkuse cikam 😀

lussya
5. jún 2014

@zuzkasu, este negratuluj, az ked to bude uplne iste... radsej pockam, nech je to tam, kde to ma byt.... 🙂 ale aj ja dufam, ze sa tam udrzi...
no davaj si aj ty pozor, to spinenie je normalne? ja nespinim, ani nic zatial, len ma to brucho pobolieva. a cikam....

zuzkasu
5. jún 2014

@lussya hej je to normalne ak sa zatym nerozbehne ms. Pri prvom tehu som spinila 5 mesiacov. Ze som tehu som zistila az ked som skoncila treti mesiac ale len kvoli tomu ze hrozne boleli prsia. Samoska ako mi povedali ze som tehu mi zacalo byt zle a skoncila som v nemocke az do 8 mesiaca joj to bolo . Druhe tehu uplne bez problemov.

pivoniatko
autor
5. jún 2014

@lussya no vraj jed si tehotná tak ovu testy ti vychádZajú každý deň pozitívne🙂

zuzkasu
5. jún 2014

@pivoniatko ako??? Nieco nove???

pivoniatko
autor
5. jún 2014

@zuzkasu noo neviem či je na tom pravdy:// uvidíme

zuzkasu
5. jún 2014

@pivoniatko ja som uz tak strasne nedockava najradsej by som testovala uz teraz, ale myslim ze nema to vyznam skusim rano lebo fakt uz som nedockava jak hovado, potrebujem vediet na com som 😲

lussya
5. jún 2014

baby, ja tiez preto som si spravila tie testy. este jeden mam v zalohe na sobotu na prvvy ranny moc. 🙂 no a povroku snazenia sa by to mohlo uz vyjst....
a viete co je najvacsi gol? ze som sa teraz zamestnala, som tam dva tyzdne a idem robit miesto baby co id na matersku.....

zuzkasu
5. jún 2014

@lussya inak to tak byva 🙂 ja som si pri druhom zaplatila semester a mesiac na to som bola tehu takze som musela aj s bruskom. Keby som to vedela nejdem na Vs 🙂 ale tak zvladli sme to spolu '-) budu mat s Teba radost 😀

zuzkasu
6. jún 2014

@lussya
@pivoniatko takze tri dni dom ms a test negativny asi som sa mylila zo svojimi pocitmy ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli