Čiarka pomaly silnie

2. okt 2022

Ahojte. Pred 2 dnami som si robila test z ranneho mocu (na foto horny test), dnes som 29DC a zo zvedavosti som si urobila opat test, ale nie z ranneho mocu (spodny test). Zda sa mi,ze ciarka zosilnela len malo. Moze to byt len tym,ze to nebol ranny moc, alebo je normalne, ze to tak pomaly silnie? Cyklus mam posledne mesiace rozhadzany od 27-34dni. Min.mesiac som mala zrovna ten kratky,takze netusim aky by som mala tento mesiac 🤷‍♀️. Ms zatial neprisla, dnes ma obcas pichlo v podrusku a rano som mala krce v slabinach. A este ma posledne dni trapi riadna zapcha zial 🙈. Tak snad je vsetko ok,ci?

majamat
2. okt 2022

o 2 dni sice moze zosilniet viac, ale ty si robila predtym z ranneho mocu a teraz nie, tak to nie je dobr eporovnanie, z ranneho mocu by mohla byt silnejsia.

a gratulujem, vyzera to slubne.

simik22
2. okt 2022

Test je úplne v poriadku

zuzsat
3. okt 2022

Z ranneho mocu su vzdy slabsie ciarky. Aspon u tych ktore to realne porovnavali. Ja som tiez mala hcg.vyssie pred.obedom.alebo navecer. Rano nic

kayyaa
3. okt 2022

Podla mna krasne zosilnela😊 bud pokojna a tes sa😊 a teda, ja som mavala vzdy silnejsiu ciarku z neskorsieho mocu ako z ranneho, takze mozno poobede budes mat este vyraznejsiu😊 drzim palce🍀

mamkoo
10. apr 2024

@zuzsat a bola si tehotná lebo aj ja tak mám ráno nič a po obede slabá čiarka

zuzsat
10. apr 2024

@mamkoo ano

mamkoo
10. apr 2024

@zuzsat ahoj ráno som robila test a bol negatívny a po obede pozitívni je možné že som tehotná ms mešká 3 dni

zuzsat
10. apr 2024

@mamkoo je to mozne. Ciarka musi silniet a uz aj rano by mal byt duch dalsi den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre