Čiarky na tehotenských testoch

lotuska97
23. mar 2022

Ahojte, chcela som sa opýtať či má niekto podobnú skúsenosť s testami ako ja.
Menštruacia mi už teraz mešká týždeň, tak som celý týždeň testovala. Používam Clearblue, ktorý má dve okienka- jedno malé -kontrolné a jedno veľké, ktoré oznámi výsledok. V prvých dvoch testoch sa mi čiarka objavila len v malom okienku a veľké ostalo prázdne. Po týždni meškania som testovala zase a čiarka v malom okienku sa objavila tak ako vždy, ale vo veľkom okienku sa objavila vodorovná čiara- čo znamená negatívny test.
Prosím vedel by mi niekto povedať prečo doposiaľ to bola vždy iba jedna čiarka a teraz sa tam objavili dve, aj keď výsledok je stále rovnaký- negatívny ? Máte niekto podobnú skúsenosť ?

lesnajahodka
23. mar 2022

Nemam síce skúsenosť, ale toto by ti mohlo dať odpoveď. Držím palce v +🤞 https://ezvezdnaya.ru/sk/testy-na-beremennost-c...

dietatko2020
23. mar 2022

@lotuska97 a nemala si clearblue, kde su dva ciarky v pripade tehotenstva?

dietatko2020
23. mar 2022
lotuska97
autor
23. mar 2022

@lesnajahodka ďakujem pekne prečítam si 🙂

lotuska97
autor
23. mar 2022

@dietatko2020 áno mala, ale obe čiarky musia byt zvislé, ale na mojom rannom teste bola v kontrolnom okienku zvislá čiarka a vo veľkom vodorovná čiara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre