Citlivé bradavky a meškanie menzesu

mishi22
13. mar 2018

Ahojte 🙂 potrebujem sa s vami poradiť mrcha mi vždy chodí načas sem tam 1 2 dní rozdiel teraz mešká 3 deň mam citlivé prsia teraz už menej ale minulý týždeň som mala bradavky tak citlivé že aj podprsenku dat bol problém mám kŕče v podbrušku ako pred MS ale v intervaloch asi 2 minúty viac krát za deň unava? Unavená som bývala aj pred tým ale teraz by som spala deň čo deň nechutenstvo nemám ani prílišné prejedanie plus test visiel negatívne myslíte že som ho robila skoro alebo mi len normálne meškajú?? Ďakujem

nataliaseidlova
13. mar 2018

Jednoznačnú odpoveď nečakaj.. Môžu len meškať a môžeš byť aj tehotná.

mishi22
autor
13. mar 2018

A možno si to len namyslam keďže sa veľmi snažíme o babo už tretí rok :( ďakujem

nataliaseidlova
13. mar 2018

@mishi22 ťažko povedať. Ja som si robila v januári asi 10 testov a nič, negatívne.. Potom som mala slabé čiarky keď mi meškali asi 3 -4 dni. Bola som na sono a nič v maternici. No počkala som 2 týždne a nakoniec som tetaz tehotná v 10tt. Držím ti palce a mysli pozitívne. Nestresuj a počkaj ešte pár dní a skús spraviť test

mishi22
autor
13. mar 2018

Skúsim počkať ešte aspoň týždeň a spravím ďalší keď bude negatívny pôjdem k lekárovi.... Ďakujem veľmi pekne

deti95060810
13. mar 2018

to asi nebude tehu, ak ti test neukázal 2 čiarky....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre