Clearblue digital - slabé obrysy pluska

Zeny potrebujem poradit :D Prvykrat som skusala clearblue(pred ms) ..vyslo minusko cize negativny so slabymi obrysmi pluska...to vzdy presvitaju tie obrysi? Aby som dobuducna vedela 😀

lenulien
8. apr 2014

@dolce_principessa šak som ráno zabudla na ten test, tak zajtra...

karmela
8. apr 2014

@dolce_principessa tu je môj starý test našla som fotku a ja Nanom nemam žiadny obrys pluska

dolce_principessa
autor
8. apr 2014

@karmela aj na tom tvojom to tak presvita cize to ma tak byt 😀

karmela
8. apr 2014

@dolce_principessa no na tvojom to vidiet fest ja som si na mojej foto všimla až teraz 😝 ked si napísala

lenulien
11. apr 2014

@dolce_principessa Tak posielam info,robila som ho znova po týždni a je tam to isté, ohraničené plusko. Idem si aj ja kúpiť normálny test a ak tam nič nebude, dnes som už chcela ísť na vyvolávačku.... Inak na tom normálnom teste je podľa mňa riadna čiarka, ja som takú mala pri malom a bola som tehotná 🙂 🙂 🙂 🙂 Gratulujem.pa.

lenulien
11. apr 2014

@dolce_principessa Normálny test nič a pichnutá vyvolávačka, takže nie som tehotná podľa Dr. a asi to na tých testoch tak má byť,že to plusko presvitá. Tak aby aj ostatné vedeli, keď to uvidia. pa. Gratulujem 🙂

majka_3
2. máj 2014

@dolce_principessa mozem vediet nakoniec ako to dopadlo?? si tehu ano??? a robila si si skoro tento digi test..cii?? 🙂

dolce_principessa
autor
2. máj 2014

@majka_3 Ano som tehotna....prvy digitalny som si robila na 24 dc cize dost skoro 🙂 ...neskor uz ukazal +

majka_3
2. máj 2014

@dolce_principessa gratulujeeeem 🙂

dolce_principessa
autor
2. máj 2014

@majka_3 Dakujem...no snad to dobre dopadne...lebo som spinila tak som isla na pohotovost a nasiel mi tam dr mensi hematom 😒 tak mam duphaston a kludovy rezim ..dufam ze sa to vstrebe

bedo3130
3. jún 2014

Tak ohranicene znamena ze som? Mne prvykrat neukazalo az na druhom a treťom.a na obycajnych duchov a je mi zle a mam pat dni do menzesu.

amiya
5. jún 2014

Ahojte baby pridávam na porovnanie môj s dnes rána 🙂

natalyas
11. aug 2014

Ahojte. Viete mi poradit? Mam kupeny tento digitest..ale neviem kedy je schopný zachytit tehu. Teda na letákoch sa pise ze uz pred vynechanim a tak...lenze ja neviem, aky mam cyklus, kedze som 19mes po porode amenzes som dostala minuly mesiac prvykrat (dojcim).. dnes som 29 DC..a fakt netusim kedy by mi mala prísť dalsia ms.. na pepino teste som mala slabulilinku druhu čiarku. ..teorericky sa aj citim na tehu..chcem si spraviť test ale neviem ci uz na 30DC zachyti hcg...kedze je to 25kovy test..a pepino 10tkovy ukazal len naozaj slabucku ciarocku.... ci radsej este počkať?

agnesahorvathova
8. mar 2019

Je skoda sa tu utesovat ze ste tehotne zial ked to tak raz nieje tak modry konik vas neoplodni

anchelita
12. okt 2020

@dolce_principessa presne takto ako mas na zaciatku foto aj mne vysiel test... Po kolko dnoch si si robila dalsii? Neviem cinto brat teda stale ako negativnr alebo skusit este... Ms zatial nic

saskia222
23. feb 2022

@dolce_principessa mozem sa opytat. Cize to ohranicene plusko bolo tehotenstvo???

ashantyo
28. máj 2022

Zdravím žienky , vie mi niekto poradiť čo to vlastne znamená, digitálny test clearblue mi ukazal minusko s pluskom , ked som rozbrala test tak mi na jednej vyšli 2 čiarky a na druhom 1 .. poprosím vás poraďte mi 🙂

sofia018
28. jún 2022

@ashantyo Mozem sa opytat ze ci ste nakoniec tehotna? Lebo mne dneska vysiel presne taky isty výsledok, robila som si 3 ovulacne testy boli pozitivne a 2 ovulacne testy ale inej znacky a boli negativne, dneska rano digitalny a vyšiel mi presne tak ako vam a aj po rozobrati som to tak mala...

saskia222
28. jún 2022

@sofia018 ja som mala taketo presne ohranicene plusko asi pred 3 mesiacmi. Tehotna som nebola🙈

ashantyo
29. jún 2022

@sofia018 Robila som si test pred očakávanou menštruáciu test vyšiel negativne , menštruácia prišla presne v očakávaní deň . Ale aj na priek tomu som si myslela že som tehotná lebo som sa dočítala že tehotná môžeš byt aj keď máš menštruáciu . Napríklad moja Mama bola tehotná a aj tak dostala Menštruáciu . Po menštruáci prešiel týždeň a zase som si spravila tehotensky test a vyšiel negatívne . Viem že každá žena po nechránenom styku čaká 2 paličky , a potom príde sklamanie že vyjde jedna palička alebo clearblue vyjde že minusko, keď otvoríš máš tam krásne 2 paličky ale to stym nema nič , na Modromkoniku sa dočítas toho toľko že si v tom a nakoniec nič , tiež som našla jednu Páni ktorá to mala také isté na clearblue ako aj ty a ja , a bola tehotná, ja som si robila testy toľko že až som mala také nádeje že som tehotná a na koniec Nič. Kedy si mala nechránený a kedy máš mat menštruáciu ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre