Clearblue test a ohraničené plus

blairgossip
6. aug 2015

caute baby dnes som si robila clearblue digitalny test ktory ma ukazovat aj tyzdne. Vyslo mi minus, ale na displeji vidno aj ako keby take obrysy plusu.. Ukazuje to tak stále?

blairgossip
autor
6. aug 2015
kikiballa
6. aug 2015

hmm podla mna obrys pluska vidno stale iba pod urcitym uhlom ale pre istotu si sprav zajtra dalsi test

blairgossip
autor
6. aug 2015

@kikiballa lebo ak je pozitívny tak má vyjst cele plusko a tyzdne ... Tak nechápem ci to tak má stále ukazovat

kikiballa
6. aug 2015

mozno si si ho robila skoro 🙂 skus pockat dva tri dni a zopakuj 🙂 drzim paste 🙂

blairgossip
autor
6. aug 2015

@kikiballa nerobím ho skoro lebo dnes mám dostat menstruaciu. Cize ho mam povazovat vlastne za negativny ak tam nie je cele plusko a nenaskocili tyzdne? Videla som tuna na modrom koniku ze niektore baby to tiez tak mali cize neviem..

kikiballa
6. aug 2015

fuu tak to ti neviem povedat :-/ skus o dva tri dni....

katka0209
6. aug 2015

Ak mas minusko tak vysledok je negativny. Mne tento test ukazal vzdy pravdu a preto mu verim na 100%.

blairgossip
autor
6. aug 2015

@katka0209 a ked ti ukazal negativny tak si mala taketo ohranicene plus tam?

katka0209
6. aug 2015

Mala som tam zretelne minusko. A pri pozitivnom zretelne plusko a cislo tyzdna. Nic navyse.

blairgossip
autor
6. aug 2015

@katka0209 cize je toto chybny test??

katka0209
6. aug 2015

Ak mas dnes dostat mens tak to by si mala byt priblizne 2 tyzdne tehotna. Hladina hcg uz by bola dost vysoka a test by ju zachytil.

katka0209
6. aug 2015

Nemyslim ze test je chybny. Ale ak neveris tak si sprav este jeden.

katka0209
6. aug 2015

Drzim mooc palce 😊

katka0209
6. aug 2015
katka0209
6. aug 2015

Takto to vyzera na poz teste

blairgossip
autor
6. aug 2015

Lebo neviem ako to mam teraz brat akoze 8 eur za taky na prd vysledok :(

katka0209
6. aug 2015

Podla mna vysledok je neg kedze je tam minus 😩

blairgossip
autor
6. aug 2015

@katka0209 cize to ohranicene plus je iba neaka vada?

agathachristie
6. aug 2015

Je to tam kvoli tomu aby sa pripadne plus dalo technicky zobrazit (podla mna)

lulecko2311
6. aug 2015

@blairgossip Minus je negativny.... Len ked je plus a tyzdne vtedy je pozitivny.... Je to digi, takze plusko pod uhlom mozes vidiet ako pisala @agathachristie je to Len kvoli tomu ze je to digi. Kup Si obycko pasiky a az ked budes tehu urob digi.
Pripajam moj tehu v den mrchy 😉 slaba no volne viditelna ciarka 😉

blairgossip
autor
6. aug 2015

@lulecko2311 Ale ja ho nevidim pod uhlom normalne zo vsade ked rovno pozeram to je :( no idem si teraz spravit pásik a rano dalsi pasik ak nepride

blairgossip
autor
6. aug 2015

@lulecko2311 @katka0209 no baby spravila som si teraz ten pásikovy a ziaden duch ani nic .. Snehovobiely test tak asi na tom digitalnom to ukazalo spravne 🙂

sibalka21
6. aug 2015

Cisto negativny test

lulecko2311
6. aug 2015

Ja viem, je to digi, takze To ma take ako keby ohranicenie.... Je to negativne bohuzial. Digi rok az ked Si tehu, je drahy a tym Si Len potvrdis tehu, dovtedy rob pasiky, tie ukazu v den mrchy 😉
@blairgossip
Kolko Sa snazite?

blairgossip
autor
6. aug 2015

@lulecko2311 my sa praveze nesnazime,praveze naopak este nechceme mat deti 🙂 prikladam fotku z testovania po tom digitalnom, ziaden naznak ducha ... Menstruacia mi mala prist dnes zatial nic tak cakam..

lulecko2311
6. aug 2015

Aha, tak klud, nie Si tehotna.... 😉 je to naozaj negativne 😉
Co by som ja dala za dieta 😞

blairgossip
autor
15. aug 2015

@lulecko2311 ahoj no menzes som stale nedostala uz je to 10 dni a testy doteraz negativne aj mamatest 10

elise
15. aug 2015

Nie si tehotna, moze to byt iba nejake meskanie, choroba, lebo stres, zmena miesta....treba ist k doktorovi
@blairgossip ja som mala + a 3+ je to slabo vidiet ale mam to u seba v albume

lulecko2311
15. aug 2015

Ahoj no moze ist o nejaky zapal. Skoc k lekarovi... Mne asi 5rokov dozadu tiez takto meskala mrcha a mala som nejaky zapal, no nemala som ziadne tazkosti. Dostala som nejaky vaginalny krem na tyzden a jedna mrcha vynechala a potom opat klasika. Mas 28dnove cykly stale? AK ano, tak Na tests by Si Na 10den mala riadne ciarky. Prikladam moj test ked mi meskala 10dni mrcha...
@blairgossip

blairgossip
autor
15. aug 2015

@lulecko2311 @elise
Praveze nemam pravidelne v januari meskali 8 dni, v aprili tiez a mala som cistu , v maji meskali 4 dni a dostala som vyvolavacku a o pat dni dosli. Potom v juni a auguste vacsiniu tak s odstupom 1 a 2 dni prisla... A teraz nic, neviem ci to mze bYt tyn ze som mala v juli raz prerusovany styk a potom som zobrala Ellaone (tabletka po do 5 dni) a ja som ju zobrala do 10 hodin... A bola som teraz aj chora anribiotika... Dnes som si robila pruzkovy mamatest a pepino..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre