Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
ovulaciu som mala ale foliku asi nebol velky ked mi dal clostil

majka_3
26. okt 2013

Ahojky..no co mrsina hadam neprisla.. 😒 😒 a za chvilu k Dr na kontrolu.
ako sa inak maas? 🙂 🙂

dankariska
28. okt 2013

@simis105 No tak ak ti dal Clostil kvoli tomu, tak potom fajn. Myslim, ze by si ho mohla brat este 2 cykly, ale to uz nech lekar rozhodne.

simis105
autor
28. okt 2013

@dankariska
no tiež si myslím že to nechám na neho 🙂 ja mu dôverujem, mnohím mojim známim pomohol 😎

simis105
autor
28. okt 2013

@majka_3
no mrcha neprišla ale iba koli tomu že beriem Duphík, inak si myslím že by prišla.... lebo aj bazalku už mám v
predovulačných hodnotách aj test bol negatívny. Tak už len čakať čo mi povie doktor ako budeme dalej pokračovať 😉
Už nech príde tá mršina nech sa už môžeme zasa usilovať 😀

majka_3
28. okt 2013

@simis105 aspon ze si taka optimisticka k tomu 😉
drzim silno palce a som rada ze si sa ozvala....

simis105
autor
28. okt 2013

@majka_3
no optimisticka, ved co uz mi ine zostava 😉

majka_3
31. okt 2013

@simis105 ahoj 🙂
dnes si mala ist k dr ze? ako si dopadla? 🙂
myslela som na teba 🙂

simis105
autor
31. okt 2013

@majka_3
Ahoj! ďakujem že si na mna myslela 🙂
No dopadlo to presne tak ako som si aj myslela, dnes beriem posledný duphík, za 2 max 3 dni by mi mala
dojsť mrcha a piaty DC zasa clostyl ale uz 3x denne a 15 DC prist na folikumetriu aj s pregnylom.... tak uvidíme
ci zvýšená dávka zaberie 😉

majka_3
31. okt 2013

@simis105 zaberie!!! musiii !!!
novy zaciatok ..nova naadej 😉 teraz drzim 3x viac palce 😉 😀

simis105
autor
31. okt 2013

@majka_3
si zlatá 🙂 dakujem za podporu 🙂 ! kúpila som si aj ovulačné testy ale ja som z nich vždy jeleň, takže to len
tak na skúšku 😀 ale teraz sa teším že si konečne po tých liekoch troška oddýchnem aj ked iba 8 dní 🙂
povedala som mm aby mi pripravili červené vínko ked prídem z práce 😀 mám naň strašnú chuť už dlhšie...
takže bude asi romantika 😉 dúfam 😀

simis105
autor
2. nov 2013

baby! mam dilemu!!!! 😖 doktor mi predpisal clostil 3 x denne.... cize mi dal dve balenia kde je dokopy 20 tabletiek,
to znamená že by som ich mala užívať 6 dní a 7 den ešte dve tabletky.... ale v navode je že sa majú užívať iba 5 dní.
Tak čo mám robiť? ako ich mám užívať????

majka_3
3. nov 2013

@simis105 tak ako ti povedal lekaaar 😉 on vie preco to tak nariadil 😉

simis105
autor
3. nov 2013

@majka_3
no pre istotu mu este zavolam
🙂

duda223
8. nov 2013

Dnes som absolvovala prvú folikulometriu. Výsledok 10 DC 17 mm folikul. Myslíte, že by s toho mohlo niečo byť?

majka_3
8. nov 2013

@duda223 ja ked som bola na folikulometrii tak folik mal 18mm a zadarilo sa 😉 zajtra pozajtra by mohol prasknut 😉 drzim palce...

lubena00
10. nov 2013

baby,nahodou clostilbegyt tu nemate? nepotrebny uz?

simis105
autor
12. nov 2013

@lubena00
mne by z tochto cyklu malo zostat iba 5 tab. a mozno budem uzivat aj dalsi cyklus, takze nemam.
Sorry

duda223
25. nov 2013

@majka_3 mala si pravdu folik praskol,ale tentokrat to nevyslo.☹ Nevies ako to je s clostilberytom? Nasadi mi ho doktorka aj napriek tomu,ze s ovulkou nebol problem?

majka_3
26. nov 2013

@duda223 vobec neviem ...to ti povie dr.

duda223
26. nov 2013

@majka_3 mam sa zastavit po recept na clostilberyt. Takže predsa ...

majka_3
26. nov 2013

@duda223 tak snad zaberie na prvy kraaat 😉 daj vediet 😉 drzim palce

lubena00
29. nov 2013

@dankariska este mA TEN PRGNYL?

lubena00
29. nov 2013

@lubena00 PREGNYL,

simis105
autor
30. nov 2013

@duda223
ahoj, ja som tiez nemala problem z ovu aspon mi nic nezistili a clostil mi aj tak predpisali! brala som ho dva cykly a teraz mam treti pauzu.

lubena00
1. dec 2013

ahojte ,kamoska brala 2cikly clostyl, potom pauza a teraz jej dal zase clostyl na mesiac tak uvidi ako dalej ale ona ked bola na folikulometrii jej doktor povedal ze nema ovulaciu stretli ste sa stym niekto?to sa netvoria vajicka ci?viete niektora poradit.snazia sa rok.

ewinecka
3. dec 2013

@lubena00 ahoj ja tiez berem clostyl uz niejaky cas a nedarilo sa,nemala som dost velke folikuly najskor,az potom asi na 3-4x boli uz take ake mali byt a preto mi pichli vzdy pregnyl aby praskli a taktiez berem dufaston a nosifol na podporu.

lubena00
6. jan 2014

@simis105 ahoj no ako si dopadl?ESTE STALE NIC?KAMOSKA TIEZ DOSTALA DOSTALA CLOSTYL UZ 3 KRAT DENNE,TAK SA TA CHCEM SPYTAT CI TO ZABRALO,VDAKA§ 🙂 🙂 VSETKO DOBRE DO NOVEHO ROKU 😉

simis105
autor
7. jan 2014

@lubena00
ahoj! no nic nezabralo, a teraz mam pauzu.... dufam ze kamoske zaberie!
Aj tebe vsetko dobre 🙂

1aduliatko1
11. jan 2014

ahojte..aj ja som dostala tento cyklus clostilbegyt a dnes mi pichnú pregnyl....dúfam,že sa nám podarí 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre