Clostilbegyt + pregnyl

simis105
21. okt 2013

Ahojte holčičky! Brala som clostilbegyt a potom mi doktor pichol pregnyl na prasknutie folikulu a bola ovulka. Chcem sa spytat, kto to zazil? A ci
vam potom mesklala mrcha a ci vobec prisla. Lebo moj dokrot mi povedal ze po tychto dvoch liekoch by mi mala mrcha prist presne 28DC a
ze ked nepride tak je velka pravdepodobnost ze som tehotna. Dnes som mu volala ze som 29DC a este nic, tak mi povedal ze ma zajtra ocakava
na krvne testy. Medzi tym som mu povedala ze som si dnes rano robila tehu test a ten vysiel negativny, ale on nato ze to vobec nevadi ze to je
este malo dni a testy niesu az take citlive ako pisu!

CO VY NATO, MA NIEKTO Z VAS PODOBNY PRIPAD???

majka_3
25. okt 2013

@simis105 nevadiii 😉 hore hlavu 😉 len dober duphaston aby si si nerozhadzala cyklus.
Si smutna ja viem. Ale všade co som čítala tak sa im to s clostil podarilo na druhy krát :-/
Ono to proste raz vist musiiii 😉

simis105
autor
25. okt 2013

@majka_3
si zlatá, ja som sice citala ze to vyslo aj na prvy krat 🙂 co je zaujimave ze niesom az taka smutna ako nahnevana, sama na seba na svoje telo asi.... no co snim, ked mi bolo pridelene 😉 a ty co ??????????? ciklala si?

dankariska
25. okt 2013

Dievčatá, nemáte záujem o Pregnyl 5000 ? Ja som si ho kupila pri druhom cykle brania Clostilbegytu ale nemusela som ho pouzit a stoji mi doma v chladnicke. Neviem, co s nim. Predala by som ho za 10eur.

dankariska
25. okt 2013

@simis105 Ahoj, kolky cyklus uz beries Clostilbegyt?

majka_3
25. okt 2013

@simis105 áno mne to s clostiom vyšlo na prvý krát ale ze vacsina vide na druhy 😉
Cikala a nič 🙂
Aj ovu som cikala a sa mi zda ze je bledsi ako včera čiže asi tie pekné bolesti bola ovu 🙂

majka_3
25. okt 2013

No co myslíte? Vrchný robený dnes 23dc spodny včera

bobi3
25. okt 2013

@simis105 že nahnevaná na svoje telo 😠 to telo bude raz v sebe nosiť poklad, tak si ho váž a staraj sa oň 😉 nám to po clostíku vyšlo, nie síce na prvýkrát, ale otehotnela som, a to mi ani nepichol doktor pregnyl, neboj, príde to v tom najlepšom čase, držím palčeky 🙂

simis105
autor
25. okt 2013

@bobi3
ďakujem 🙂 a ospravedlňujem sa za to ,,moje telo" 😔 neboj sa budem sa oneho starať ako len viem! 🙂
a po kolkych pokusoch vám clostík pomohol???? 🙂

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
ahoj! toto je teda bola moja premiera, ja by som ten pregnil zobrala ale este neviem ci mi teraz da doktor clostík alebo
skúsime niečo iné! lebo mi hovoril a on niečom inom. Idem k doktorovi vo štvrtok tak sa ho spýtam a ked mi dá clostík
tak si od teba ten pregnyl zoberiem 🙂 a mas iba jeden? lebo mne minule pichol dva naraz ....

simonkazga
25. okt 2013

@simis105 ani neviem, či to to vôbec mám napísať, ale čert ho vem.... Clostyl som brala tiež a hneď prvý mesiac som bola na sto percent presvedčená, že som tehotná. Test som si nerobila, lebo mi doktor kázal po dvojtýždňovom meškaní ísť rovno na sono. Tak som tam aj napochodovala, celá hrdá a doki nič nevidel. Zobrali mi krv a o dva dni som sa dozvedela, že nie som tehotná, len mi clostyl rozhádzal cyklus. ☹ Mrcha došla tri týždne po termíne. V ďalšom cykle to isté v treťom som už ani dominantný folikul nemala. Potom som ho už odmietala brať ☹ Ale to neznamená, že ani tebe nepomôže. Je tu kopec-kopec báb, ktoré otehotneli práve vďaka Clostylu. Hlavu hore. Budúci mesiac to dáte. 😎 😀

bobi3
25. okt 2013

@simis105 nechcela som to tu písať, ale nám najprv nepomohol, takže som absolvovala kopec vyšetrení, dokonca aj 2xIVF, až potom doktor, že skúsime zas, bola som akurát po neúspešnom druhom IVF a ten cyklus to vyšlo! takže nádej je vždy, len sa netreba vzdávať 😉

simis105
autor
25. okt 2013

@majka_3
ja tym ovulačným testom fakt nerozumiem, raz v živote som si ich robila abola som z nich jelen, tak asi bude lepšie
ako mi povedla moj doktor, mať sex každý druhý deň 😀 😀 😀 aspoň zhodím dáke ten kg 😉

simis105
autor
25. okt 2013

@bobi3
veď ja to nevzdávam, možno vela báb by to po 6 rokoch vzdalo ale ja nie! ja som vytrvalec 😉 . A mala si dáke problémi
ked si bola na IVF??? lebo mne teoreticky nieje nič..............

dankariska
25. okt 2013

@simis105 Mne v Heliose naordinovali Clostilbegyt na 3 cykly po sebe. Ak by to ani pocas tych troch cyklov nevyslo, ten Clostil potom este nejaky cas ucinkuje. Neviem ci je dobry napad, aby si brala Clostil len jeden cyklus, ale zase zalezi aj od tvojej diagnozy a tu vie asi najlepsie doktor.
U mna to vyslo na 3. cyklus dokonca bez Pregnylu, lebo som si ho nepichla kvoli tomu, ze folikul som mala na strane, kde som mala nepriechodny vajickovod 🙂

Uvidis, co ti povie lekar. Keby nieco tak sa mi kludne ozvi ohladom toho Clostilu. Mam ale iba jeden. Ale dalo by sa ze jeden by ti dal na recept a druhy by som ti poslala.

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
super, určite sa ti ozvem! a nerozhadzal ti clostik tvoj cyklus? ja sa toho dost obavam. lebo tento cikulus, kedže teraz beriem duphík, mi vychádza že bude trvať 52 dní!!! ved to je strašnéééééééééé.

bobi3
25. okt 2013

@simis105 nič konkrétne mi nezistili, absolvovala som všetky možné vyšetrenia, od laparoskopie vaječníkov cez hematológiu, genetiku, imunológiu, manžel mal veľmi dobré výsledky a predsa sa nedarilo 😒 ... po roku a pol márnej snahy doktor odporúčal najprv IUI a po troch neúspešných aj IVF... ani tie však neboli úspešné 😒 až jeden cyklus s clostíkom to celé prelomil 😉 a dnes mi tu po byte behá ročná dcérka 🙂

simis105
autor
25. okt 2013

@bobi3
to musí byť krásne! bodaj by som mala také šťastie ako ty 🙂

bobi3
25. okt 2013

@simis105 musím však doplniť, že som rodila v 35 rokoch, asi aj vekom to bolo, že sa nedarilo, neviem, alebo v mojej hlave 😖 netreba to až tak "veľmi" chcieť a sexovať len kvôli bábätku... treba sa viac uvoľniť a myslieť aj na iné veci a ono to príde 😉

bobi3
25. okt 2013

@simis105 neboj, určite to príde, a ako dlho sa už pokúšate?

simis105
autor
25. okt 2013

@bobi3
no my už 6 rokov............ večnosť 😔

bobi3
25. okt 2013

@simis105 ☹ neviem či si to tu už písala, no absolvovala si aj nejaké konkrétne vyšetrenia? čo na to vlastne doktori? lebo 6 rokov je aj dosť 😒

simis105
autor
25. okt 2013

@bobi3
absolvolala som asi všekto okrem IUI a IVF a to ani nechcem. ale som zdravá, bola som aj na laparoskopii - všetko OK,
aj mi zistovali či mám ovuláciu - MÁM, všetko by malo byť v poriadku. Manžel ma trocha horšie vysledky zo sperimogramu ale je to stále v norme........

bobi3
25. okt 2013

@simis105 tak potom nerieš 😉 príde to! len na to netreba asi tak tlačiť... viem, ono je to ťažké, dobre to poznám 😒 no na dobré veci sa čakať oplatí, ver tomu ;) pekne si užívaj manžela a to že ste spolu, žiadne plodenie detičiek 😉 a ani sa nenazdáš a budeš nosiť jedno pod srdcom 😉

dankariska
25. okt 2013

@simis105 No vies, ja mam PCO a s takou diagnozou moje cykly boli hrozne dlhe..... 40 - 60 dni. Raz do roka som nemala menzes az 3 mesiace. Ovulaciu som mala mozno tak 3x do roka.
Ked som brala Clostil prvy cyklus - ovulaciu som mala na 15.den a cyklus trval 30 dní.
Pri druhom cykle - ovulaciu som mala na 16. den a cyklus trval tiez 30 dní.
Pri tretom cykle - ovulaciu som mala na 20. den a tam som otehotnela.
Ale keby som neotehotnela tak by som mala 34 dnovy cyklus.
Tiez som bola nabeton rozhodnuta, ze ziadne IUI ani IVF nechcem, takze toto bola asi jedina moznost pre mna.
...a vysla 🙂

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
to som rada ze sa ti to takto podarilo! 🙂 dúfam ze sa to aj mne podarí

dankariska
25. okt 2013

@simis105 Ty mas aky konkretne problem, ze ti doktor nasadil Clostil? Ved si vravela ze ovulaciu mas, nie?
Cykly mas velmi dlhe?

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
nie, cykly mam 25 - 32. Nemam ziadny problem, aspon o tom neviem.... mozno mam trocha mensiu sliznicku ale este
je to ok... tak neviem

dankariska
25. okt 2013

@simis105 ak ti doktor robil folikulometriu, tak co povedal? Folikul ti dozrieva do dobrej velkosti? Robil ti aj nejake imunologicke vysetrenia, hormonalny profil? S lekarom to riesite uz 6 rokov?

simis105
autor
25. okt 2013

@dankariska
s tymto doktorom to riesim prve dva mesiace, dovtedy som bola u svojej obvodnej gynekologicky, ta mi skontrolovala
operacne, ci mam ovulaciu a mam, hormonalny profil, a inunologicke vysetrenia mi robili v BA v GIN-FIVe. ked mi prvy krat
meral folikul uz som bola po clostilbegyde na lavej strane som mala 3 vajicka a na pravej 1 velike, na tom aj bola ovulacia

dankariska
25. okt 2013

@simis105 pred tym nez si brala clostil, tak si mala dostatocne velky folikul a mala si aj ovulaciu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre