Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo mi vlastne je?

ancovicka21a
11. mar 2015

Ahojte dievcata,mam taku otazku,ze co by mi mohlo byt,ci nemate s tym nahodou skusenosti.
Ja viem,ze je to uz omielana tema,ale v ziadnej predoslej som nenasla nic podobne.
Uz dlho sa snazim otehotniet,ale kvoli endometrioze a myomom sa mi to nedari.A teraz mi meska menstruacia uz 11.den,test je negativny,mam strasne bolesti v podbrusku,akoby som uz-uz mala dostat.Celkovo sa citim strasne slabo (od tej bolesti asi) a dnes ma zacali boliet krize.Bola som aj u gynekologa,tam je vsetko v poriadku,ziadna cysta,len jeden moj "pestovany" maly myom,co uz mam roky rokuce - nerastie,nerobi sarapatu,nekrvaca,proste len tak vo mne vegetuje Fajn ,sliznica vobec nevyzera,akoby malo dojst k menzesu.A mna ide porazit od bolesti..Budem vdacna za akukolvek radu,ako tie bolesti zmiernit,pretoze uz ani termofor,ani caj nezaberaju..dakujem za precitanie.

blienkal
11. mar 2015

Ak Ti nevedia pomôcť lekári mala by si čím skôr začať študovať odborné články (nie mýty na zenskych modnych strankach) a pomôcť si sama. Každá sme individuálna, treba vec riešiť. Čím skôr, tým lepšie. Prípadne zmeniť pár lekárov a keď sa medzi nimi nenájde taký čo by ti pomohol tak naozaj riešiť svojpomocne. Meranie BT skús nech zistíš ako tvoje telo vlastne pracuje, a nejaké bylinky, prírodné lieky - treba naštudovať.

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@blienkal uzivam gynex kvapky,tie mi znicili vsetky myomy,okrem toho jedneho,upravili cyklus na 28 dni,nakolko som mala stale 21-24 a trval aj 7 dni,a celkovo som sa sa citim po nich lepsie,ani loziska nie su take velke,ako boli.Nad zmenou lekara som zacala prave uvazovat,pretoze mi povedal,ze bolesti mam bud zo slepeho creva ktore uz 10 rokov nemam 😀 ,alebo som "nieco zjedla" - profesionalita za 100 bodov

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

Zabudla som spomenut,ze taketo,ale miernejsie bolesti som mala po ovulacii a bolo aj mierne spinenie,ale to za dva dni preslo a teraz sa trapim uz skoro tyzden a bolesti sa stupnuju.

blienkal
11. mar 2015

@ancovicka21a takze merias BT? alebo robis ovu testy? ked vies ze si mala ovulaciu? ci len podla bolesti identifikujes ovu?

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@blienkal robim si ovu testy 🙂

blienkal
11. mar 2015

@ancovicka21a skus aj meranie BT uvidis napr. kolko ti trva pred ovulacna faza a hlavne poovulacna, treba vypatrat pricinu ak doktorko slepák neni schopny :D

feist
11. mar 2015

@ancovicka21a skoč este k obvodnému, nech ti moc vyšetri.. Mozes mat aj zápal močových,niekedy to boli presne tak isto

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@blienkal dakujem za radu,skusim.Len keby som tie bolesti nemala,tak by bolo vsetko lepsie..holt je to slepe crevo 😀

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@feist dakujem,zajtra idem,pretoze gyn.ma poslal na chirurgiu,nech ma vysetria aj tam,tak si rovno aj moc zoberiem,inak,to by ma nenapadlo 🙂

blienkal
11. mar 2015

@ancovicka21a Treba zistit co ta presne boli, mozno by si mala zajst k tomu obvodnemu ukazat kde presne boli, ako silno boli a ak ti nepomaha jedna bylinka na bolest skus druhu. alebo mozno nejaka potravina nerobi dobre. Treba skusit. 🙂

79marry
11. mar 2015

No na Tvojom mieste by som zmenila doktora, tiež mám skúsenosť so slovenskou profesionalitou, preto chodím k súkromnému a ten sa snaží pomôcť každej žene, pretože vie, že každá sme iná. Neviem odkiaľ si, ja chodím k Vargovi v Piešťanoch.

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@blienkal boli to presne na tom mieste,ked mam dostat menzes,ale ovela silnejsie.K tym potravinam - mam potravinovu intoleranciu na zemiaky,orechy a psenicu,chronicky zapal zaludocnej sliznice,ale beriem ganaton a som sledovana na gastre,robia mi testy kazdy pol rok,takze si nemyslim,ze by to bolo ono.A keby aj bolo,to nevysvetluje,ze mi menzes meska a ani sa nechysta spustit.Nerozumiem uz tomu,co sa vo mne odohrava.

bebe02
11. mar 2015

@ancovicka21a Robil ti doktor aj ultrazvuk - na vylucenie moznosti mimomaternicoveho tehotenstva?

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@bebe02 robil vnutorne sono,tam videl len ten myom,nic viac.Ja uz neviem,ze co sa deje,preco tie bolesti neustupuju..

ancovicka21a
autor
11. mar 2015

@xxxxxnnnnn tu temu som si prestudovala,ale nedozvedela som sa nic,kde by sa debatovalo o tom,co pomaha na tie bolesti.

gigus
15. mar 2015

Ahojte baby ...neviem si momentálne poradiť ....mám 2 dni do MS a už 2. Deň pozorujem že mám hnedkastý výtok...divné je že nikdy predtým sa mi takto MS nespúštala tak neviem čo to môže byť....poraďte prosím díki

Tu začni písať odpoveď...

Odošli