Čo sa stalo s tehotenským testom?

27. júl 2021

Ahojte babuľky zrovna som triedila skrinku a našla som tam mesiac staré ovulačné a tehotenské testy ktoré som chcela ísť vyhodiť na základe toho že boli staré a nejako som na ne zabudla (robila som si totižto záznam z ovulačných testov sme sa pokúšali o bábo tak som to mala nalepené na papieri a hodene tam boli aj nejaké tehotenské testy a teraz som sa rozhodla to všetko vyhodiť lebo som na to už aj zabudla) e k veci všetky boli normálne až na to že jeden tehotenský test sa takto zafarbil tak ma len zaujíma že z akej príčiny to môže byť lebo som sa s tým predtým nestretla nikdy to len tak pre zaujímavosť tehotná niesom ani som nebola. Ďakujeem😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. júl 2021

@bambulienka25 sranda že len s týmto boli pokope viaceré a ďakujem 😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
clori
28. júl 2021

asi mate doma tehotny vzduch 😀 (to ber ako ciste zo srandy 😉 ). tiez by som to tipovala na vdusnu vlhkost. pripadne ak to bol uz riadne stary test. nemala si to pri niecom polozene, do nieco to bolo mozno namocene, nejaka kvapka vody, mydlo alebo nieco, s ycim to farbivo mohlo zreagovat. ale aspon mas peknu fotku. ta fialova je az elektrizujuca 🙂

cucoriedkacucoriedka
31. júl 2021

2 ruzove a jedna fialova....no na paradu
Si mozes vybrat;)

autor
7. aug 2021

@clori hahaha tehotny vzduch😂😂😂 no tento bol pri ďalších troch v jednom balení izolovaný od takýchto vecí tak preto ma to tak šokovalo ale pobavilo nás to celkom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre