Čo si myslieť o takomto teste?

tinuska93
30. júl 2019

Ahojte baby, menzes mi mešká 9 dní s dnešným dňom, robila som si ráno o 5 test a neviem čo si mám o tom myslieť, vidíte tam niečo? Určite si test zopakujem o 2 dni, len som hrozne nedočkavá.
Ďakujem

tiumen
30. júl 2019

Je to tam 👏 ale asi si ho dlho namáčala lebo je to farbivo nejaké rozpité

st44
30. júl 2019

@tinuska93 ja tam vidim aj druhu ciarku, taku slabucku

fialka1318
30. júl 2019

@tinuska93 ahojky ja ju tam vidim tu ciarku len je dost premoceny ten test alebo si ho nefotila skoro ked este neabsorboval vsetku farbu? Nemas ho po zaschnuti ako vyzera? Ci ten ruzovy flak zmizol? Ale kazdopadne ja tam ciarku vidim a jasnu 🙂 drzim prsteky 🙂

landsmanka
30. júl 2019

@tinuska93 ahoj ja tiez vidim ciarku len je rozpite farbivo, ale je tam dusik to je dost viditelne, otestuj sa kludne aj dnes klasickym pepino testom z tesca za euro a nenamacaj to vela 🙂

tinuska93
autor
30. júl 2019
candii
30. júl 2019

Vyzerá že je tam aj druhá čiarka, len ten test mi príde rozpytý. Takže to môže byť aj kanálik. Zopakuj ho pre istotu.

tinuska93
autor
30. júl 2019

Test som. Si robila prvýkrát. Ďakujem za vaše odpovede baby. Určite si ho zopakujem.

fialka1318
30. júl 2019

@tinuska93 ja si myslim ze je to ok ta ruzova farba zmizla a ten test mas pozitivny je tam jasna ciarka farebna 🙂 takze gratulujem si tehulka uz len skus zajtra rano z mocu urobit test a ak tam bude opat mas to na 100% ale uz aj tento test mas pozitivny 🙂 a urcite daj vediet 🙂 tesim sa s tebou 😉

tinuska93
autor
30. júl 2019

@fialka1318 určite dám vedieť. Ďakujem pekne
😍

nicolle1000
30. júl 2019

@tinuska93 ja som mala takú istú druhu čiarku slabú a teraz má moja čiarka 8 mesiacov 🙂

tinuska93
autor
30. júl 2019

Tak dievčatá. Skúsila som si urobiť ešte raz test. Kúpila som si ho v billej, keď som išla na nočnú. A vyšiel takto 🙁🙁🙁🙁🙁🙁

tinuska93
autor
30. júl 2019

Naša mierna radosť s manželom bola zbytočná.
🙁🙁🙁

ceklis
30. júl 2019

@tinuska93 neblázni 🙂 ten druhý test je pepino a ten ma veľmi malo farbiva
Ak by si skúsila zohnať mamatest, tak ten je najlepsi, teda ma najviac farbiva
Podľa mna si tehu, treba len počkať minimálne tie dva dni. Alebo si rovno kúp digi test a ráno sprav a uvidis ✊🏻 Držím palce

tinuska93
autor
30. júl 2019

@ceklis skúsim teda kúpiť digi test a ešte nejaký iný. Dúfam, že bude výsledok pozitívny.

zuzi0911
30. júl 2019

Na tom prvom teste je ta výrazná čiarka dosť ďalej ako by mala byť, ja by som to brala ako chybný test ☹️každopádne ti držím palce.

tinuska93
autor
31. júl 2019

No nič baby. Aši z toho nič nebude. Dnes opäť test negatívny. Idem zajtra k Dr. Ze prečo mi meškajú.
🙁🙁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre