Čo si myslite o tomto teste so slabunkou druhou čiarkou?

24. okt 2021

Ahojte, čo si myslite o tomto teste so slabunkou druhou čiarkou? Robila som si za tým ešte ďalšie dva ( inej značky) a tie už mali len jednu čiarku. Ďakujem za odpoveď

mimi16
24. okt 2021

Ja so mala taký istý asi dva dni pred menštruáciou a tuším ešte menej viditeľný. Menzes už mešká? Určite odporúčam Clearblue digitálny, ten mi tehotenstvo potvrdil ešte v ten deň popoludní. Teraz so už v 32tt. Držím palce!

michaela789
24. okt 2021

Podľa mňa kanálik

edien
24. okt 2021

Ja tam vidím dve slabé čiarky a jednu silnú(tú overovaciu) tak fakt neviem.

autor
24. okt 2021

@mimi16 ešte nemešká, mám dostať zas za 10 dni, poslednú menštruáciu som mala dlhšiu ako obvykle, no snažíme sa už dva roky, tak si testy robím často a takýto som ešte nemala

martinka13
24. okt 2021

Veľmi skoro robený test. Podľa mňa pozitívny...

bebotka
24. okt 2021

Ak máš mať menzes až za desať dní, tak to si len pár dní po ovulácii to by test ešte nezachytil, kedže to nemôže byť ani uhniezdené, neviem aké máš dlhé cykly, ale skús urobiť test až ked nedojde menzes a uvidíš

autor
24. okt 2021

@bebotka určite urobím aj ďalšie testy neskôr, no čítala som aj pár príspevkov kde niektoré ženy mali prvé mesiace menštruáciu, každopádne ďakujem tiež za odpoveď

bebotka
24. okt 2021

podľa mojej gynekologičky je to skôr rarita, ale stretla sa už s tým, ale ak by si bola tehotná už z predchádzajúceho cyklu, tak by tá druhá palička mala inak vyzerať.

bert22
25. okt 2021

radsej spravit aj dalsie testy ale este pockat 🙂 ale drzim palce ale asi som teraz slepa lebo tam nic nevidim 🙂

sense
25. okt 2021

Mne to príde ako kanálik, počkaj tch 10 dní a ak ms nepríde tak sprav test. Ono nie je ani tak dolezite pre tehu kedy je ms ako to kedy bola ovulácia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre