// Čo to je ? Ide o príznak oplodnenia?

karolonakarol
2. aug 2021

baby, pred týždňom som mala plodne a sex asi každý deň (nechránený) nesnažíme sa o babo ale keď príde budeme len radi. Mali sme aj prerušovaný styk. Aj taký že sa spravil a medzi tým nešiel na wc a mali sme zas. Pred 5dňami mi som mala ovulaciu a teraz asi druhý deň mám taký biely hustý výtok, niečo ako pri mykoze ale ani to nesvrbi ani nič. (zasvrbi to len náhodou keď to vytečie ale v tom momente idem vymeniť intimku a umyť sa, keď sa utieram tak potom to niekedy začne trochu svrbiet ak to podrazdim ale to za chvíľku prejde. Mám to asi 2deň, môže to byt nejaký príznak oplodnenia? Lebo pri prvom som mala toto iste ale to už až keď som bola tak 4-5tt. MS mám dostať asi až za 10dni, tak rozmýšľam či mám počkať a ak nepride spraviť si spravím test, či môžem aj skôr? doktor je na dovolenke ale nemám nejaké ťažkosti keby sa to zhorší tak určite hneď pôjdem. mala ste to niektorá že ešte bolo skoro ale začal Vám takýto výtok (lebo čítala som že je v tehotenstve bežný ale neviem či aj takto skoro). dajte nejaké rady, skúsenosti. Ďakujem 🙂

luci_ba
2. aug 2021

@karolonakarol ja som asi tak v 6-7tt trpela lahsou mykozou. Aj v rôznych článkoch sa pise ze to môže byť priznak. Avšak ak si mala plodne dni pred týždňom, resp. nemas potvrdenu ovu lekárom, myslím že to súvis s tehu nebude, je to veľmi skoro. výdrž do dňa ms a testuj, držím palcee

karolonakarol
autor
2. aug 2021

@luci_ba no ovu mám vždy na 5-6 deň po MS ale keďže som asi 2-3 mesiace po kyretazi (spontánny potrat) a dr povedal že teraz je ešte večšia šanca na otehotnenie. Cyklus sa mi presne upravil ako som mala pred kyretom.. Len teraz sme mali týždeň sami pre seba po dlhšej dobe tak sme si chceli užiť. Predtym som otehotnela na prvý krát a teraz aj keď to do mna nedal tak sme mali styk viac krát po sebe a tak 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre