Čudná mrcha: možné tehotenstvo?

leto79
15. aug 2007

Baby, chcem vás poprosit o radu: mam velmi cudnu mrchu - zacala sa hnedým spinením (nikdy pred tým som nespinila, ktore trvalo 1 den, potom sa spuszilo velmi slabe krvacanie, ktore trvalo asi 1 den a dnes co je 3. den, uz nekrvacam...

nemate niektore skusenost s tym, ze ste mali cudnu mrchu a boli ste tehu?

neviem, co si mam o tom mysliet ...

katmi
15. aug 2007

skus tehu test..podla mna mozes byt tehu.. 😉

leto79
autor
15. aug 2007

ahoj katmi, dakujem za radu, este skusim trosku pockat, ako sa ta mrcha vyvinie dalej, ak dnes uz nebudem krvacat, tak si spravim rano test...

katmi
15. aug 2007

hej,skus tak..ranny test je spolahlivejsi.. 😉 tak daj potom vediet,ze ako si dopadla.. ci to je na // 😉

leto79
autor
15. aug 2007

no neviem, lebo zatial ine priznaky nemam...

viem, ze niektore babenky mali spinenie, ale u mna to bola aj normalna krv, tak fakt neviem.... bola by som velmi stastna, ale nedavam tomu velku nadej...

no nic, uvidim...

ozaj neviete ako je to s BT? Ostala by v pripade tehotentva vysoka aj keby sa objavila mrcha?

vavka33
15. aug 2007

Ano,ostala by ti vysoka aj v pripade krvacania.
nechcem ta strasit,no podla toho co pises si skor bola tehu a odislo ti to,ale neviem,je to len nazor.Dost je mozne,ze si aj tehulka.Skus ten test,bude to najlepsie,hm.Drzim palceky. 😉

katmi
15. aug 2007

leto - kamoska mala normalnu MS este dva mesiace ako ostala tehu..takze...ved uvidis..kazdopadne drzim palceky.. 😉

geegee
15. aug 2007

ja som mala kramy podobne ako ty, leto. Kratsie, slabsie, cudne spinenie...a bola som vtedy asi 3 tyzdne tehulka 😉
Ale test som si robila az v 8tt 😀 Neverila som, ze som tehu, tak som to oddalovala 😀

leto79
autor
15. aug 2007

vavka, a to by som nekrvacala v pripade potratu viac? naozaj neviem, nemam skusenosti...

katmi
15. aug 2007

no vidiis.. geegee je toho prikladom.. 😉

katmi
15. aug 2007

ja si myslim,ze ak by si potratila,krvacala by si normalne, t.j.ako si mavala MS..ak nie viac..

leto79
autor
15. aug 2007

geeegee, a mala si normalne krv alebo len hnede spinenie?

fabiana
15. aug 2007

Ahoj Leti, pozrela som si tvoj grafík... no, nevylučujem tehu, ale skôr to vyzerá na špinenie, mrchu, lebo teplotky ti klesli dosť značne... ak si ale nepokojná a chceš vedieť, či je všetko v poriadku a či nie si naozaj tehu, tak si radšej sprav testík, aby si tehu vedela potvrdiť alebo vylúčiť... PS - Bola si na uzv tento mesiac? Nemôže byť, že si mala tenkú sliznicu? Držkám palčeky, Leti! 😉

geegee
15. aug 2007

leto, bol to najskor hnedasty, neskor hnedo-krvavy vytok. Bolo to omnoho slabsie ako inokedy a namieto obvyklych 5 dni len vsehovsudy 3.

vavka33
15. aug 2007

Geegee,ak to bolo len tehu na zaciatku,tak si mohla zakrvacat len trosku,ono sa to moze este spustit.
Ja som tak potratila,najskor spinenie,trosku krv a potom za dva dni strasne bolesti a krvacanie a kyret. 😒
Ale ved uvidis,ono sa to tazko pise,lebo to mohlo byt hocico.pockaj a uvidis ako sa to vyvinie,hm

leto79
autor
15. aug 2007

fabianka mojka, asi si pozrela nejaky stary grafik, pretoze ja si uz BT nemeriam 😉

no skusim zmerat BT zajtra rano a ak bude vysoka, tak testnem...

ja mam totiz krv, ale velmi velmi maaaaalo - na vlozke nic, len ked sa utriem, ale je to ktv, nie hnedy vytok, ten bol vcera ...

fabiana
15. aug 2007

Ejda, tak to som fakt pozerala starý...xi xi. A mudrujem tu... 😀 😅
Leti, hej, skús si zmerať ráno teplotku a uvidíš. Inak, ak ti to pomôže, ja som tiež mala tento mesiac podobnú mrchu...začalo sa to tak, že som išla na WC a bolo tam červené more, dala som si vložku, na ktorej sa nič neobjavilo...len keď som išla na wc a utrela som sa, tak len vtedy...potom to prešlo na také špinenie, rozumej jedna vložka na deň, a asi tak 3-4 deň to zosilnelo, ale nejaké intenzívne to nebolo...tak si myslím, že asi bola nízka sliznica, preto to krvácanie bolo také slabé. Tiež som si robila test a bol negatívny. Teplota klesla, tak to tehu určite nebolo...

leto79
autor
15. aug 2007

no fabinka, neostava mi nic ine len cakat, ci sa mrcha spusti...

ja som nikdy nemavala silnu mrchu, ale vzdy to zacalo cervenou a vela - prvy den... druhy potom tiez intenzivnejsi, ale 3. a 4. skoro nic...

a baby, nemoze byt zmena mrchy sposobena tym, ze som tento mesiac nemala pichnuty pregnyl?

eva4444
15. aug 2007

ahoj, ja som dostala po 5 tyzdnoch krvacanie, ale velmi slabe, a len 2,5 dna a bola som tehu 😵
takze drzim palce 🙂

fabiana
15. aug 2007

Leti, neviem, podľa mňa bola nízka sliznica, ale ešte nič nie je stratené, podľa mňa kľudne môžeš čakať aj fazuľku, koniec koncov v našej téme je teraz expanzia tehuliek 😀 Držím palčeky, Leti, zmeraj ráno teplotku, prípadne testni a daj nám vedieť, nech si neobhrýzame nechty od nervozity... 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

jasne fabi, ze vam dam vediet, ved vy budete prve 😀

tak zatial cakam, vlozka cista, ale na toaletaku je vzdy, tak uvidime, ci sa mrchana rozbehne...

fabi a ty si kedy testovala? nemohlo to byt skoro? si si ista, ze nemozes byt tehu?

andy.a
15. aug 2007

leto,ja na tvojom mieste by som si ten test urobila okamžite... 😀
mne sa stalo,keď som čakala prvé dieťa,že v termíne menštr.som dostala slabé špinenie-pokladala som to ale za menzes...o mesiac už nič--až potom som si urobila tehot.test a bol pozitívny..išla som na gyndu a bola som už v 6.tt. 🙂

dieťa bolo plánované,len som nečakala,že to vyjde na prvý pokus.. 🙂

nikitaf
15. aug 2007

leto, presne to co pises ty sa stalo aj mne. Nikdy som nemala to co tento mesiac. Meska mi piaty den a zacina on vcera len hnedym slabym spinenim... vzdy sa mi normalne spustila... neviem co si mam o tom mysliet... 😕 krv sa mi este ani nespustila a tiez nemam ziadne ine priznaky a dokonca v pondelok (na 3 den meskania) bol test negativny...

fabiana
15. aug 2007

Leti, testovala som tuším okolo 27DC, čo mohlo byť asi tak okolo 13DPO. Bolo to skoro, ale chcela som vyskúšať testík... Som si istá, že tehu nie som, teplotka klesla, potom krvácanie bolo trochu silnejšie, aj keď nie tak, ako by mohlo byť. Necítim sa byť tehu a ver mi, to žena cíti, aj keď príznaky nemusia byť jednoznačné.

leto79
autor
15. aug 2007

andy, take slova ma povzbudzuju.... ale vsetky baby, ktore maju podobne skusenosti, pisu o spineni, ale ja som mala spiennie len 1 den a potom sa objavila MS krv...

fabiana
15. aug 2007

Tak čo teda urobíš, Leti? 😉 Skúsim už dnes, či vydržkáš do zajtra?

andy.a
15. aug 2007

leto,ja som to mala podobné,aj trocha krvácania-ale menej ako obvykle..predtým som mávala hrozne silné..vtedy som tomu nejakú váhu neprikladala,mala som iné starosti,stresy v práci a pod... 😉
Teraz máš termím MS??

leto79
autor
15. aug 2007

ano, andy, dnes by bol vlastne 31. dc, spinit som zacala na 29. dc (mrchu mavam posledne mesiace tak 30.. 31. dc)... a este velmi casto chodim curat, ale to ja vzdy, lebo lejem do seba vodu (uz som bola si 6 krat dnes 😀 😀 😀 )

fabi, pockam do zajtra, urcite 😉

andy.a
15. aug 2007

tak ti,leti,držím palce!! 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

dakujem, dakujem...
bola by som ta najstastnejsia tehulka na svete 😀 😀 😀

ale myslim, ze sanca je tak 5 % 😒

aiculka
15. aug 2007

leto - mam presne taky isty problem! Minulu stredu som dostala mrchu s meskanim, co normalne nemam (najprv spinenie, potom trocha krvi) a 3, den nic 😅 , tiez mi radili test,ale zatial som to neurobila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre