Špineníe po mrche

sindy1830
8. dec 2017

Ahojte baby
Chcem sa opýtať o radu. Pred 5 dňami mi skončila mrcha mala som ju 11 dni. Už pár rokov mám taký cyklus tak nič nové. S priateľom sa snažíme o dieťatko. Pohlavný styk sme mali posledné dni mrchy keďže už slo iba o spinenie. Styk sme mali aj po. Otázka znie stalo sa Vám že po 5 dni som začala zasa krvácať? Nie ako pri mrche ide ako keby o spinenie. Prsia mám naliate bradavky citlivé až bolestivé na dotyk. Robila som si dnes test a bol negatívny. Mozna som si ho robila skoro. Môžem byt tehotná.

lilyianka
8. dec 2017

@sindy1830 skor by mi to vychadzalo na ovulaciu.....kedze ak dobre ratam malo by to byt 16dc

sindy1830
autor
8. dec 2017

Tiež som si myslela len nechápem to krvácanie spinenie

majca1581
8. dec 2017

Ja to mávam podobne ale 5 dní ms A potom ešte spinenie asi 4dni ale už pomenej A tehu určite niesiom. Tak to sa mi to opakuje už 4cyklus teraz mam zas MS uvidím ako bude tento cyklus prebiehať. A mňa aj prsia bolia keď mám MS. 😕nemusíš byť tehotna ale držím palce

sindy1830
autor
8. dec 2017

@majca1581 uvidíme nikdy sa mi to nestalo že po 5 dni skončenia mrchy som začala znova krvácať trvalo to iba jeden deň. Počkám na ďalšiu mrchu a keď sa neustavi kúpim další test

sindy1830
autor
17. dec 2017

Už som zúfalá písala som že po 11 dni som začala krvácať znova trvalo to 4 dni potom 4 dni bez a znova krvácam som v zahraničí na Slovensko odchazdzam v stredu takze sa mi nedá ist k lekárovi stalo sa to niektorým z vás? Niektoré baby písali že krvácajúcu alebo špinia počas ovulácie ja s priateľom sa snažíme o dieťa môže to byt tento raz uhniezdenie vajíčka? Neni to cira krv len spinenie ďakujem

xxxxxnnnnn
18. dec 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

rebekav
18. dec 2017

U mna dlhodobe krvacanie = polyp na maternici. Jeden gynekolog ho zbada, iny nemusi. Zalezi asi aj v ktorom obdobi cyklu sa robi USG. 11 dni cyklus nie je normalny a ze to tak mas roky neznamena, ze je to okej. Mne ho odstranili a az potom odporucali skusat babatko. Nemusi robit problem pri otehotneni, ale moze aj zavadziat. Jeden lekar mi povedal, ze to nevadi, ze maju kopec tehotnych s polypom, druhy mi povedal, ze jednoznacne chirurgicky odstranit a az potom skusat babo.

sindy1830
autor
18. dec 2017

Takze dnes som si robila test a vyšiel mi takto druha čiarka je vidieť ale slabunko

sindy1830
autor
18. dec 2017

Dúfam že sa test nemýli ❤️😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre