Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čudné príznaky

winchesterka
5. júl 2014

S mojim nastavajucim sme sa zhodli, ze kedze sa blizi svatba a stavanie domceka, tak uz keby sa aj babatko pritrafilo, nebranili by sme sa tomu. A zrovna sa nam, resp. priatelovi podarilo to, ze mu pocas mojich plodnych dni troska "uslo". Je tomu uz 12 dni, za par dni by som mala dostat menstruaciu, avsak pozorujem na sebe mensie zmeny. Ako napriklad, ze poslednych par dni zjem takmer vsetko, co mi pride pod ruky a som neustale hladna a mam zvlastne chute. V noci spim bezproblemovo, avsak pocas dna sa stale citim unavena. A od vcerajsieho rana beham kazdu chvilu na toaletu na malu... Mozu to byt priznaky tehotenstva? Osobne nemam ponatia o priznakoch tehotenstva okrem rannej nevolnosti, ktora ma vobec netrapi. A naviac ani netusim, ci vobec mozu prist nejake priznaky takto skoro... Nemate s tym niektora skusenosti? Za odpovede dakujem 🙂

kristinka28
5. júl 2014

@winchesterka ,ak je uz to 12 dni skus testik nmozno ukaze dusika,,,ak nie tak ostave iba cakat na mrchu ci pride...unava a caste mocenie je tiez priznak tehu,,,kazda je ina ,,drzim palce

sense
5. júl 2014

U mna bol prvy priznak pnutie a bolest prs co som pred mrchou nikdy nemala a takisto nadcha

winchesterka
autor
5. júl 2014

No, test som chcela skusat az ked sa nedostavi menzes. Ten ma prist za tri dni 🙂 ... kazdopadne dakujem za odpoved

adkat13
5. júl 2014

ja som mala presne také isté prvé príznaky 🙂)) plus ešte bolesť pŕs. nevoľnosti prišli až oveľa neskôr.

renaatka
5. júl 2014

Ja som nemala ziadne priznaky az nato ze mi neskutocne vonala udena slanina a makrela.. jooj ked som to v praci blokovala este 20minut po odchode zakaznika som to cmuchala ako pes 😀 😀 😀

ematko29
5. júl 2014

ja som mala len to časté cikanie,normálne až mi to prišlo,že som sa nachladila niekde,vôbec ma nenapadlo,že je to tehu. 🙂

winchesterka
autor
5. júl 2014

@renaatka mne zasa strasne dobre vonia pecienka, az sa mi sliny zbiehali ked svokra buduca navarila... az na to, ze nikdy predtym som nemohla pecienku ani citit 😕 ..
Uvidim mozno mam len nejaky upal, ze som taka popletena ohladne jedla 😀

renaatka
5. júl 2014

@winchesterka nooo tak som zvedava teda 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli