Dá sa otehotnieť 17 dní po menzese?

stelllinka
15. aug 2015

Ahojte, mám takú otázku možno to vyznie blbo alebo hlúpo ale tak tehotná som ešte nebola a tak, dá sa otehotnieť 17.dní po menštruacií ? 🙂

nickyva
15. aug 2015

dá, prečo by sa nedalo? keď si nepoznáš cyklus tak sú ti o ničom všetky kalkulačky plodných dní a čo ja viem čo ešte na nete 😉 ja som mala ovu vždy na 16 až 18 deň a poklad máme v brušku 🙂

sissy27
15. aug 2015

za predpokladu, že si mala sex, tak odpoveď je "áno, dá sa"... ak bol sex nechránený, tak je pravdepodobnosť ešte vyššia...
tehotná si ešte nebola, ale na základnej škole ste už hádam tieto veci preberali...

hrcavdeske
15. aug 2015

😀 u mna 17 dni pomenstuacii = plodne dni .. mam cyklus 30 dnovy .. takze odpoved, ano ak mas viac menej praivelny cyklus, mas vlemi velmi pravdepdobnost, ze si sa trafila do plodnych dni ( kazda ich vsak mame inak ) a ak keby sa trafis do plodnych dni, sansa na splodenie v prvom cykle je statistisky 17-25 % ( podla veku ) .. takze to nemusi znamenta, ze otehotnies

skoupilka1
15. aug 2015

ak si mala sex bez ochrany, dá sa vždy otehotnieť.

mirkava
16. aug 2015

Otehotniet sa da stale 😉 aj pocas ms...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre