Dá sa zistiť tehotenstvo bez testu?

harmonika01
14. mar 2009

Mam taku otazocku,mozno mi bude niekto vediet odpovedat. Vie gynekolog len podla hmatu poznat,ze je zena tehotna? Mozno sa tam nejak poposuva maternica alebo co ja viem co... Lebo bola som u dr., ze uz dva mesiace som nemala menstuaciu a povedala som mu,ze som si robila test a vysiel negativny a on sa nejako nenamahal overit si to. Ale vysetril ma a zobral mi cyto...

lalinko2010
24. sep 2012

@evika85 už skončilo vyučovanie, je pondelok a cez víkend sme naberali "rozum" že akú kravinu hodiť na MK.
1000% si tehotná, len ten test to ešte nevie!!!!!!!!! 🙄 😠

lucusikkk
9. mar 2013

zeni babi strasne sa bojim poradte mi us mi okolo 12 dni meska menzes a citim aj ked si dawam prst do maternice tasko ho tam suniem ako predtim nieco sa mi tam tvori a neviem co to jeee ked lesim tak v bruchu aj nieco citim se sa hibe ako kebi so mnou

lucusikkk
9. mar 2013

a robila som si aj test a visol mi se niesom

vikinka198788
9. mar 2013

Ahojte zeny meskaju mi kramy uz skoro sest dni mali sme s priatelom nechraneny sex bez kondomu ale nestrieka do mna ako si mam byt ista
ze niesom tehotna a neda sa to overit bez testu teraz som be penazii pomozte mi ako sa to daa

hadassah
9. mar 2013

@vikinka198788 no amen tma. Príspevok za 100 bodov. No ako ti pomôcť? nemáš 2 eurá na test ... tak napľuj ropuche pri splne 3x medzi oči a neboj... to rozchodíš 😀 😀 😀

vikinka198788
9. mar 2013

@hadassah. Taa dikiis potesujuce a ta budem musiet u nas v lekarni co mi ine ostava v pondelok ma to caka

nika1051991
2. máj 2013

ahojte chcem sa opytat ci je mozne ze som tehotna,meska mi menstruacia 2 a pol tyzdna,brala som tabletky ale som ich vysadila uz tri mesiace som bez tabletiek ale pouzivame prezervativ,mam uz dieta ma 10mesiacov a nerada by som bola keby som zasa tehotna.,nieje mi ani zle,len ma bolia kriza ako pred menst. dakujem za odpoved

obluk
3. máj 2013

ahojte baby ja som sa chcela spitat ci mi niekto mozno neporadi pribrala som v brusku a v bokach dost vela a odvazila som sa a vaha je rovnaka ja nechapem menstruaciu som mala 3 a pol dna test som si spravila a nic mavam bolesti pod brusko po bokoch bruska a v bokoch ,a vizeram ako nafuknuti balon nechapem tomu mozno mi niekto poradi a budem v dacna vopred dakujem

1marfa
14. máj 2013

ja mam nevolnosti a vela pijem a divni spanok a mala som tiez nechraneni sex a dal to domna viete mi poradi a test nic neukazuje a mam aj bolesti pod bruskom

patka182
17. máj 2013

Ahojte viem že je to asi hluposť sa pýtať... ale mam pocit že som tehotná!! Dnes som zaregistrovala krčovitu bolesť v podbrušku ráno teraz mi prišlo zle keď som zavoňala obed, bradavky ma strašne slabučko bolia že to skor akoby ani neboleli mam taky biely výtok ale trošku viac ako normálne menštruáciu som mala mať v pondelok ale mne meškava koli problémom zo štitnou žlazou...viete mi niekto poradiť ako sa to dá zistit bez testu pretože ubehlo len pár dni od pohlavného styku. Máme ho pravidelne a preto neviem či sa to mohlo stať v nedelu alebo ešte predtým...prosím surne...ďakujem za každu odpoveď

tramtara
29. máj 2013

@hadassah 1000bodový príspevok 😀 😀 😀 vyskúšam teda keď mi nabudúce budú meškať .... fu len ešte zohnať ropuchu 😀 😀 😀

kkriznicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andy04
30. máj 2013

Žijem v Španielsku vyhrabala som domáci tehotensky test pochádza z južnej Ameriky takze môžete skúsiť. mal by sa robiť ked mešká prinajmenšom den. zachytiť moc do čistého priesvitneho pohára počkať hodinu a pozrieť sa. ak sa urobil taky trosku penivy oblacik (prirovnavaju to k oblaciku) ktorý pláva na povrchu tak je to pozitívne ked oblacik klesol na dno tak negatív ked nie je žiaden tak čakať Čo je na tom pravdy neviem Netrpezlivky bez možnosti kúpiť test môžu skúsiť 🙂

natalia1345
25. jún 2013

Ahojte kcela bi som sa opitat ako mam.zistic ci som tehotna lebo robim si test ale vislo mi tam 1palicka. Velmi mi. Je nevolno a neviem porate mi

natalia1345
25. jún 2013

Ahojte kcela bi som sa opitat ako mam.zistic ci som tehotna lebo robim si test ale vislo mi tam 1palicka. Velmi mi. Je nevolno a neviem porate mi

lolittka22
1. aug 2013

ahojte...mam mensi problem s priatelom sme mali sex pred cca2-3 mesiacmi a ja sa bojim ze som tehotna...menstruaciu som mala a nemeskala mi len jednu som mala o tyzden skor...moze byt ze som tehotna?..prosim bola by som rada ak by ste mi odpovedali lebo na tehotenstvo velmi pripravena nie som...dakujem...

alex02
1. aug 2013

ked nechcem deti tak pouzivam ochranu!

lolittka22
1. aug 2013

@alex02 ochranu sme mali..

monika2712
1. aug 2013

@lolittka22 sprav si tehotensky test a mas odpoved.

nefertitka
1. aug 2013

Ochranu sme mali a mala som aj menzes a neviem ci som tehotna?amen tma!to kde sme sa uz dostali.

nativanativa
1. aug 2013

Preboha toto čo sú tu za otázky??!!! No ja len zíram mám pocit,že som v triede pre analfabetov a mentálne zaostalých žien. Veď žijeme v 21.storočí,existujú testy za 2 eura!!!
To čo tu dávali???!! Pýtali ste sa jak 6 ročné dievčatá,veď ste dospelé ženy tak čo tu riešite??!! Nie sme jasnovidci a neveštíme z kariet!!!

mila555
20. aug 2013

Prosím Vás poradte mi. Pred 3 dňami som mala svoj prvý sex .Niesom si istá či sa do mňa urobil. Po sexe bola všade krv a ešte teraz mám stále slabý hnedastý výtok a to prešli 3 dni . Bojím sa, že možem byť tehotná. Poradte mi čo mám robiť . Može tehotenský test ukázať za takú krátku dobu či som v tom ?

lalinko2010
20. aug 2013

@mila555 všade krv??? a to ste sa rezali alebo čo?????? choď k lekárovi a toto mu porozprávaj!
prvý sex, či sa do mňa urobil!!!!!! Do rrrrr aj s prázdninami!

lalinko2010
20. aug 2013

@lolittka22 jasné že si tehotná a tým že si ju mala skôr, tak to bolo uhniezdenie vajíčka!!!! 😀
Mohli by skrátiť tie prázdniny! 🙄 🤐

nativanativa
20. aug 2013

@mila555 jasné za tri dní určite,dobre sa tu bavíte dievčatá ale ja ešte viac, vriiiskam priamo
Toto sú jaké chuťovky!!!

snehurkaa
1. sep 2013

Ahojte baby.mam na vas taku otazku urcite ste skusenejsie ako ja.
posledne 3dni chodim stale na malu brusko mam nafuknute ako keby som tam mala nieco niekedy nie casto mi je trosku zle moze to byt ze som tehotna neviete mi poradit co to je

anatalia77
1. sep 2013

Tá 3 je magické číslo,alebo čo??dalšia čo už po troch dnoch panikári 🙄

snehurkaa
1. sep 2013

ahojte neporadi mi prosim niekto uz posledne asi 4 alebo 3dni chodim furt na malu brusko citim stale nafuknute v strede ked sedim citim ze tam nieco mam je to take zvlasne na prsia necitim navali trosku ma bolia moze to byt tehotenstvo ci nie???? 🙂

snehurkaa
1. sep 2013

poradi mi tu niekto co sa tomu rozumie ze co to asi znamena dakujem ale uprimne

alienka000
2. sep 2013

@snehurkaa kazda zena ma ine priznaky, takze nikto ti objektivne neporadi 🙂
Mna napriklad tesne pred menstruaciou bolelo brucho, bola som veeelmi unavena a prsia ma boleli. Ale kazda zena to ma inak ked je tehotna. Hlavne pockat do dna ocakavanej menstruacie, ak nepride, dalsi den skusit test. Lebo vsugerovat si mozes vsetky priznaky sveta a nemusi byt vobec tehotenstvo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre